[SHADOW] Aktuální stavy statů

Goto down

[SHADOW] Aktuální stavy statů

Příspěvek  ShadowPriest za Tue Jan 17, 2012 10:17 am

Ahoj, měl bych na vás prosbu, nemůžu nikde najít kolik unbuffet(uplně bez ničeho) má mít ShadowPriest Spell poweru,hit(to jasný), ale kolik je haste a crit cap..(vím, čím více tím lépe), ale to mi moc nepomůže.
Děkuji moc.
Moje žádost o doplnění statů je k EoE 25man.

ShadowPriest

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 17. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Re: [SHADOW] Aktuální stavy statů

Příspěvek  M4RtH za Tue Jan 17, 2012 10:31 am

Čau , pár věcí mi ještě do TOP EQ k EoE 25 chybí ale já to mám cca takto :

Veškeré hodnoty jsou UNBUFFED pouze s Innerfirem..

Spell Power - 2242
Spell Haste - 606
Spell Crit - 12,62 %
Spell Hit - 279

Gemy čistě spell power , meta 3% crit + 21 crit rating , 2 gemy na spell power + spirit pro splnění meta socketu..

M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ShadowPriest za Tue Jan 17, 2012 11:11 am

M4RtH napsal: Čau , pár věcí mi ještě do TOP EQ k EoE 25 chybí ale já to mám cca takto :

Veškeré hodnoty jsou UNBUFFED pouze s Innerfirem..

Spell Power - 2242
Spell Haste - 606
Spell Crit - 12,62 %
Spell Hit - 279

Gemy čistě spell power , meta 3% crit + 21 crit rating , 2 gemy na spell power + spirit pro splnění meta socketu..

Taky nemám topový eq. a moje staty jsou...
2208sp
290hit(možná bych mohl ho trochu snížit)
13,46%crit(přijde mi to málo)
575haste
...vím, že už asi otravuju, ale mohl bych tě poprosit, co by jsi mi mohl doporučit za Addony? Já používám a sleduji tikání dotek jen na x-pearlu+Barthender,Quartz a Milk's Scrolling battl text...
a nejsem si jist, že mám správnou rotaci spellu... začínám VT,MF(na 5xShadow Weaving),Pain,MB,DP a potom obnovování a na cd MB..máš lepšá variantu a SWD je diskutabilní jelikož když ti necritne za 6k+ tak se to nevyplatí dávat díky GlobalCD....

ShadowPriest

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Maatris za Tue Jan 17, 2012 11:14 am

Ahoj, taky ti sem hodím pár mejch statů, taky mi do top eq chybí ještě pár věcí :

Budu se jen ´´opičit´´ a taky ti to postnu s Inner firem:

Spell power: 2357
Spell haste: 643
Spell crit: 11,68%
Spell hit: 287

S pozdravem Shocked
Matris
Maatris

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 03. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ShadowPriest za Tue Jan 17, 2012 11:25 am

Maatris napsal:Ahoj, taky ti sem hodím pár mejch statů, taky mi do top eq chybí ještě pár věcí :

Budu se jen ´´opičit´´ a taky ti to postnu s Inner firem:

Spell power: 2357
Spell haste: 643
Spell crit: 11,68%
Spell hit: 287

S pozdravem Shocked
Matris

Díky moc. Jen co jsem se všude dočetl, tak se na crit moc nejede, ale je nějaký cap pod který by se jít nemělo, aby ty dotky vůbec pocritovaly a i v tom Recountu, aby se to hezky projevilo?

ShadowPriest

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  M4RtH za Tue Jan 17, 2012 11:49 am

No jde o to že v základu máš třeba 13 % crit ale v raidu je to číslo 1x větší..

Máš 5 % od Balance druida/Ele Shamana,3% critu od Retri Paladina a máš navíc talent "Mind Melt" který ti přidává další 4% k Mind Blastu a Mind Flay a dalších dokonce 6 % k tikum SW:Pain,Devouring Plague a Vampiric Touch .. A hle hned máš skoro 30 % critu a to už je celkem slušné číslo na T7.5 Raid..

Co se týče rotace tak si myslím že ti nějak extra nemůže ovlivnit DPS,když prohodíš pár spellu na začátku tak tím zase tak hrozně neztratíš,ten základ se nemění,5 stacku SW a nahodíš Pain .. Pak už jen refreshuješ a spamuješ Mind Flay pořád dokola .. Já osobně SW:Death v rotaci běžně používám ale až tak do detailu jsme to nezkoumal,jestli je to výhodnější nebo ne..

K interface ti snad pomůže můj screen aktuálního UI :

M4RtH

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Strejdík za Tue Jan 17, 2012 7:06 pm

Pekny UI Marfe, se taky musim nekdy dokopat cely to moje classic ui predelat. jen sem na to hrozne linej. Svoje staty sem psat nebudu pac jediny co mam vic jak vy dva je hit - 356 - potrebuju vymenit jeste asi 4 itemy Smile
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ripper za Tue Jan 17, 2012 9:12 pm

Nevim presne, jak to má shadow priest, ale na wotlku je pravidlem, že většina casterů po dosazení hit capu maximalizuje spell power a snaží se dosáhnout haste capu. Haste se scíta multiplikativně tj. nasobí se mezi sebou. Z buffu na raidu lze ziskat 8,15% haste (mookin/retri aura + totem)to znamená, ze z EQ musime dostat 38,7% haste = 1269 haste rating. Jak psal Marf crit je jen vedlejší produkt, o který se do dosažení haste capu nestarame.
Zaměřil bych se tedy na Haste, teď v T7 Eq lze získat něco kolem 800 haste (max.) s tím, že neztratíme hit cap a nebude to na úkor SP.

Poeet p?íspivku : 2143
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ShadowPriest za Wed Jan 18, 2012 2:29 am

800haste bude sranda dát na max. EoE25man.s tím, že používáte trinkety asi: [Dying Curse] [Sundial of the Exiled] nebo ten z Oska na stackování SP.
Tže staty,rotaci,addony jsme pořešili, ještě by mě zajímalo
1.jak to je s Hastem vs. Tick dotky...když mi procne věc na haste nebo jsi dám haste potku+rukavice z eng: [Engineering: Hyperspeed Accelerators] tak to vytáhnu na 1500haste a pro rychlejší tick dotek mám je obnovit nebo se automaticky přepočítají ten tick tich dotek na můj aktuální Haste+SP...?
2.Se hádám s kamarádem jak to je, když [Shadow Weaving] nemám nastackovaný a hodím tam Paina Vs. Mám nahozený 5x [Shadow Weaving] a dám tam Paina, tak já říkám, že mi ten Pain bude víc tickat díky [Shadow Weaving](5x) a on říká, že ikdyž to nestackovaný nemmám a hodím ho tam hned tak postupem Shadow spellů se to nastackuje a při refreshingu MF se to automaticky dá na tick+5x [Shadow Weaving]... mohli by jste mi prosím vás osvětlit kdo má pravdu. Tedy pokud jsem to napsal srozumitelně.

ShadowPriest

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ripper za Wed Jan 18, 2012 2:47 am

Haste vs. tik dotek je prováděn při refreshy nebo reaplikaci DoT. Ale pořádně si to vyzkoušej/te, protoze u locka to funguje zatím jen na reaplykaci (znovu nahození - ručně). Při refreshy pomocí jinýho spellu tuším, že SP to má z MF že ? Nemusí nutně fungovat (na mystiqu), minimálně je to v bugreportu (warlock).

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ShadowPriest za Wed Jan 18, 2012 3:13 am

ripper napsal:Haste vs. tik dotek je prováděn při refreshy nebo reaplikaci DoT. Ale pořádně si to vyzkoušej/te, protoze u locka to funguje zatím jen na reaplykaci (znovu nahození - ručně). Při refreshy pomocí jinýho spellu tuším, že SP to má z MF že ? Nemusí nutně fungovat (na mystiqu), minimálně je to v bugreportu (warlock).
Ano z MF...právě, že vy jste takový, že vše víte a umíte poradit, tak jestli na mystiqu to funguje a jak přesně...Tže správně to má fungovat..:nahodím dotky... tikáto, procne mi glyph,trinket, bla bla bla a dotky by měli zůstat v tikání ve stejném stavu NEŽ-LI já je znova reaplikuju(konec dotky) nebo při MF na Pain, rozumím tomu správně?

ShadowPriest

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ripper za Wed Jan 18, 2012 3:15 am

ShadowPriest napsal:
ripper napsal:Haste vs. tik dotek je prováděn při refreshy nebo reaplikaci DoT. Ale pořádně si to vyzkoušej/te, protoze u locka to funguje zatím jen na reaplykaci (znovu nahození - ručně). Při refreshy pomocí jinýho spellu tuším, že SP to má z MF že ? Nemusí nutně fungovat (na mystiqu), minimálně je to v bugreportu (warlock).
Ano z MF...právě, že vy jste takový, že vše víte a umíte poradit, tak jestli na mystiqu to funguje a jak přesně...Tže správně to má fungovat..:nahodím dotky... tikáto, procne mi glyph,trinket, bla bla bla a dotky by měli zůstat v tikání ve stejném stavu NEŽ-LI já je znova reaplikuju(konec dotky) nebo při MF na Pain, rozumím tomu správně?

Naprosto přesně. (shadow priesta nemám, ale předpokládám že to je stejná mechanika jako u locka)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  M4RtH za Wed Jan 18, 2012 10:38 am

Ano,funguje to opravdu tak jak píše Rippy a jak si myslíš ty..

Zkrátka po lopatě dokud Dotku znova nenahodíš , různé glyphy,proc trinkety a podobné bonusy se nepočítají
M4RtH

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ShadowPriest za Thu Jan 19, 2012 2:52 am

Poslední otázka klucí...Dneska jsem na Dummyně u Argent Tournament, tam jak je ten screen-shot o posty výš, pouze se svými Buffami..(stam,spirit,inner fire,vampiric embrace) dal max. 3800dps...Kolik tam dáváte vy, já jen jestli mám smazat postavu nebo je to v cajku Very Happy

ShadowPriest

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  M4RtH za Thu Jan 19, 2012 1:09 pm

Na tenhle stav Equipmentu , self buffed je to bych řekl normální číslo , více z toho zkrátka nevytlačíš..
M4RtH

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  lucygp za Thu Nov 20, 2014 10:27 pm

různé glyphy,proc trinkety a podobné bonusy se nepočítají

lucygp

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 20. 11. 14

Návrat nahoru Goto down