Power Auras

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Power Auras

Příspěvek  ripper za Sun Nov 06, 2011 11:52 pm

POWER AURAS

- Hodně hráčů má problém s tím že mezi svými buffy hledají nějaký procnutý talent, spell, set bonus nebo něco jiného. Zbytečně to ale odpoutává vaši pozornost od boje s mobem/bossem, pak pulka lidí stojí v kdejakých sračkách a zbytečně umírají. Nejde o žádnou novinku, 50% všech z vás tento addon používají, ale ti co jej nemají by si ho měli pořídit.
- Buffy/debuffy/spelly ... ukazuje nač jen si vzpomenete.

Download

DOWNLOAD 3.3.5 verze

Nastavení

A. Po rozbalení addonu v složce addons zadejte přímo ve hře zkratku /powa otevře se vám menu viz obr.
B. NEW - vytvoří nový spell, který si můžete naeditovat.
C. Na 2. obr. je nastavení nového buffu (konkrétně proc talentu Molten Core).
1. Výběr ikony, textu, obrázku, barvy,
2. nastavení velikosti, průhlednosti a pozice ikony,
3. nastavení aktivace (v našem případě BUFF - malo kdy je tam něco jiného), počtu stacků kdy se má ikona objevovat a název buffu (Název, který máte v buffech při procnutí spellu. Pozor občas se může lišit název talentu a samotného buffu),
4. takhle nějak potom vypadá naše nastavení (mám tam ještě zapnuté zobrazování počtu stacků a timer, který ukazuje kolik je do konce buffu)

Nastavit můžete téměř cokoliv a záleží na vás, kolik spellů si tam nahážete. I když nejste shaman můžete si nechat zobrazovat bloodlust, procy enchantů atd.
Nalockovi mám nastavené T7 set bonusy, talenty i spelly, o kterých si mít maximální přehled. Procne vám talent, který zvedá damage o 20% pro další 3 spelly na 10 sekund, jak si toho v tom zmatku na bossovi všimnete? Stačí mít prostě power auras a soustředíte se na rotace a taktiku na bossovi.
Na obrázku jsou 3 aury, které mám nastavené talent Molten Core, talent Decimation a spell Metamorphosis.

ripper

Poeet p?íspivku : 2142
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Re: Power Auras

Příspěvek  Froozen za Fri Mar 09, 2012 7:43 am

Rippy, prosim ta, potreboval by som vediet, ci sa da v power auras nastavit aj zobrazovanie debuffu targetu. V mojom pripade, aby mi zobrazovalo pocet stackov sunderov targetu. Dik

Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Froozen za Fri Mar 23, 2012 12:55 pm

Tak sme na to spolu prisli :

-nastavenie na aktivaciu :

-hlavne je mat v "Activation by" = debuff
a mat zaskrtnute "Enemy Target" a "Raid/Party or self" pre zobrazovanie ako svojich, tak aj cudzich sunderov, o co mi teda slo

Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

lb

Příspěvek  Luko za Wed Nov 14, 2012 12:22 pm

Caute, prosim o pomoc. Chcem nastavit zobrazenie living bomby na targete aj s timerom, ale nedari sa mi to nastavit tak, aby to zobrazovalo len moj debuf na targete. Ak su v raide dalsi f/ff magovia, tak mi to ten efekt-timer prepise.

Luko
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Varda za Wed Nov 14, 2012 1:32 pm

na to je lepsi class timer nez power auras

Varda

Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ripper za Wed Nov 14, 2012 8:40 pm

Nech tot ak jak to máš, jen zaškrtni checkbox CAST BY ME. Pak by to mělo jet Smile

(obrázek jsem si jen půjčil z horního postu - nic na něm nehledej)

ripper

Poeet p?íspivku : 2142
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

lb

Příspěvek  Luko za Thu Nov 15, 2012 11:57 pm

Diky moc za pomoc. Zacalo to fungovat po x vypnuti a zapnuti:) Btw, ako funguje/k comu je "Reseting"?

Luko
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Đawau za Fri Nov 16, 2012 12:12 am

Zdar, asi máš na mysli "Resting", to znamená že ti aura u které máš toto aktivováno nebude fungovat v místech kde dostáváš rested (Města/Vesnice).

Đawau

Poeet p?íspivku : 410
Registration date : 19. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Prosím

Příspěvek  Interrog za Wed Feb 13, 2013 10:41 pm

Chtěl jsem se zeptat jestli mi nekdo neukáže jak si udělat power auras na Decimation a Molten Core Smile kdyžtak mi napište na skype: Drticool3232 nebo mi tady pošlete Screen Very Happy byl bych vám moc vděčný Smile

Interrog
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  silverr za Thu Feb 14, 2013 3:56 am

Interrog napsal:Chtěl jsem se zeptat jestli mi nekdo neukáže jak si udělat power auras na Decimation a Molten Core Smile kdyžtak mi napište na skype: Drticool3232 nebo mi tady pošlete Screen Very Happy byl bych vám moc vděčný Smile

http://uloz.to/xU4w57z/power-auras-rar

Tady to máš.
Nastavení je velice jednoduché není tam co zkazit. U Molten Core sem vyscreenoval dvě možnosti to pochopiš ze screenu...
Jinak všechny barvy, animace a jiné věci záleží pouze na tobě, takže si to nastav podle libosti.

silverr

Poeet p?íspivku : 578
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Thu Feb 14, 2013 5:55 am

Asi trochu pozdě (nechtělo se mi to ve škole zapínat) Smile ale přece... Stačí dát /powa a kliknout na Import a vložit tam tyto kódy. Pak už si to můžeš upravit podle sebe

Decimation
kód:
Version:3.0.0W; b:0.6314; icon:Spell_Fire_Fireball02; buffname:Decimation; r:0.1961; texture:23; alpha:1; symetrie:3; size:1.17; y:-25

Molten Core
kód:
Version:3.0.0W; b:0.902; icon:Ability_Warlock_MoltenCore; buffname:Molten Core; r:0.9216; texture:7; alpha:1; owntex:true; size:0.24; y:-249; stacks.enabled:true; stacks.b:0.2588; stacks.g:0.0941; stacks.y:-198; stacks.x:-1; stacks.h:2.58; stacks.Texture:AccidentalPresidency

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Living Bomb

Příspěvek  Codel za Thu Feb 28, 2013 7:27 am

Ještě k té living bombě, funguje to dobře jen když přepnu target tak mi ta ikona s odpočítaváním zmizí a nevím kolik zbývá do vybuchnutí přitom třeba ikonu s odpočítaváním na hot streak tam mám i když přepnu target a to ho mám ho nastavenej skoro stejně jak living bombu Very Happy

Codel
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Thu Feb 28, 2013 7:57 am

Codel napsal:Ještě k té living bombě, funguje to dobře jen když přepnu target tak mi ta ikona s odpočítaváním zmizí a nevím kolik zbývá do vybuchnutí přitom třeba ikonu s odpočítaváním na hot streak tam mám i když přepnu target a to ho mám ho nastavenej skoro stejně jak living bombu Very Happy

Skoro stejně... v tom to je Smile Hot Streak je tvůj buff co dostaneš tudíž to sleduje tvoje buffy, Living Bomba je debuff kterej sleduje tvůj target takže když přepneš na jinej target logicky zmizí. Vyřešit v Power Auras se to dá například přes focus, tak že si nastavíš vždy bosse do focusu a v Power Aurasu si nastavíš aby to sledovalo tvůj focus. Na debuffy tohoto typu spíš ale doporučuju addony jako ClassTimer, NeedToKnow apod.

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: