[NEPRIJATÝ]Hunlajky/Hunter/Surv

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

[NEPRIJATÝ]Hunlajky/Hunter/Surv

Příspěvek  Hunlajky za Mon Jul 20, 2015 10:18 am

Nick, armory:
Hunlajky,  http://armory.twinstar.cz/character-s
Class, main spec, off spec, item lvl:
Hunter,Survival off nemám, 362
[size=40]Professe: 
na Hunterovi LW a Skining na Druidovi Herb a alchemka
[/size]
[size=40]Alti: [/size]
[size=40][/size]Resto druid 360 v offu ma bala 358
War prot 358 v offu arms 354 (jen na JWC)
[size=40]Věk: [/size]
[size=40]18[/size]
[size=40]Zkušenosti s classou - theorycraft: [/size]
[size=40]Hlavní stat je určitě Agi pak 8% Hit, Crit ,celé číslo másterky 19% mi to vychází s tímto setem a Haste [/size]
[size=40]Rotace: [/size]
[size=40][/size] Marka,Nástřel,Black Arrow, Serpent, Explosive Shot, 3x Cobra Shot, vetšinou procne Lock and Load a pak jedu Explosivka, Cobra,Explosivka,Cobra, Explosivka a zase 3x cobra...pod 20% spam Kill Shot..
CD podle toho o jakeho bosste jde a na kolika je %
[size=40]Zkušenosti s raidy, PVE: [/size]
[size=40]BoT 1/5 BWD 5/6 ToFTW 22/2 normal[/size]
[size=40]Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: [/size]
[size=40]Ano raid time mi vyhovuje a raidovat můžu do kolika chci nejsem ničím omezován[/size]
[size=40]Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?: 
Mumble nemám doteť sem jel přes Ts, ale nedělá mi problém si ho stáhnout a nastavit a mluvení mi problém nedělá Smile
[/size]
[size=40]FPS a stabilita internetu během raidu: 
FPS mám stálejch 60 jedu na Hight kvalitu a s internetem problém nemám
[/size]
[size=40]S jakým cílem jdeš do The Genesis?: 
Chtěl bych se posunout trochu dál v progressu, aby mě to zase trochu chytlo Smile
[/size]
[size=40]Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?: 
Chtěl bych k vám z prostého důvodu.. neúčast v mé aktuální guilde..guilda se pomalu rozpadá 
[/size]
[size=40]Guilda se menuje MindWashing sem v ní skoro 5 let (offi)[/size]
[size=40]Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa: 
http://www.imgup.cz/image/JP7[/size]
[size=40]http://www.imgup.cz/image/JPa[/size]
[size=40]Krátké info o sobě: [/size]
[size=40]Jmenuju se Aleš chodím na Střední Strojařskou jsem ve hře dost aktivní nevynechávám ani nezapomínam na raid time a jsem přispůsobivej a nic dalšího mě nějak nenapadá Very Happy[/size]

Hunlajky

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 13. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Re: [NEPRIJATÝ]Hunlajky/Hunter/Surv

Příspěvek  Alkistka za Mon Jul 20, 2015 10:30 am

Theorycraft hodně slabý
Ani normály raidů neodchozené
Screeny po minutě fightu nikoho nezajímají (i tak to je slabé na tvůj gear)
UI slabé nevidím nic na sledování proců to se díváš do rohu na obrazovce na hp bosse?
Když už huntra tak někoho lepšího za mě PROTI

Alkistka

Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 03. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Chizuru za Mon Jul 20, 2015 10:38 am

- jak pravil Alkist, minutu po pullu ti i já ukážu někde 35 - 40k DPS, postni recount na konci fightu (stačí i BH, ale něco z BOT/BWD je výhodou)
- Přidávám link na armory, nějakej pokus tam byl, ale asi tak úplně nevyšel - http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Hunlajky
- pochybný gemování (chesta, ruce, legy, boty)
- slabá znalost taktik ale to se dá dohnat vždycky celkem rychle 
- obvykle na to nějak nelpím, ať si každý hraje jak chce, ale co se tak koukám, spelly jako Trap Launcher, jednotlivé trapy, Misdirection, Deterrence, Distracting Shot.. máš je nabindované a jenom ten bind schovaný anebo to klikáš? Ne že bych do tohohle nějak rýpal, ale myslím že to jsou spelly u kterých jsou třeba rychlý reakce a ty se myší moc stihnout nedají

Zatím neutral, spíš pro test raid
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Hunlajky za Mon Jul 20, 2015 10:51 am

Chizuru napsal:- jak pravil Alkist, minutu po pullu ti i já ukážu někde 35 - 40k DPS, postni recount na konci fightu (stačí i BH, ale něco z BOT/BWD je výhodou)
- Přidávám link na armory, nějakej pokus tam byl, ale asi tak úplně nevyšel - http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Hunlajky
- pochybný gemování (chesta, ruce, legy, boty)
- slabá znalost taktik ale to se dá dohnat vždycky celkem rychle 
- obvykle na to nějak nelpím, ať si každý hraje jak chce, ale co se tak koukám, spelly jako Trap Launcher, jednotlivé trapy, Misdirection, Deterrence, Distracting Shot.. máš je nabindované a jenom ten bind schovaný anebo to klikáš? Ne že bych do tohohle nějak rýpal, ale myslím že to jsou spelly u kterých jsou třeba rychlý reakce a ty se myší moc stihnout nedají

Zatím neutral, spíš pro test raid
jaj za armory se omlouvám nějak mi to uniklo a ty gemy mam tak abych měl capy a set bonusy a jinka.. bych byl rád aspon za příležitost a tady ještě http://www.imgup.cz/image/JPq ale je to po přeinstalobaní takže tam nemam ani adonny ale je to na konci fightu joo.. a bindy používám sice ne na všechno ale trapy nastřely atd vše mám namacrované a nabindované

Hunlajky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ripper za Tue Jul 21, 2015 3:06 am

PROTI

Poeet p?íspivku : 2143
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Halgren za Tue Jul 21, 2015 4:11 am

1. Co koukám na gear asi by se vyplatilo propočítaní a jít na 18% mastery a raději upravit at máš více critu jak soketama tak reforgema se dá zvednout 
2. Talenty kde se my vyplatí mít Entrapment (2) místo Point of No Escape (2) ? Proč máš Glyph of Serpent Sting ? Nenajde se zde lepší glyph? Třeba Glyph of Arcane Shot? Jestli ano proč? Pak se ti určitě vyplatí mít Glyph of Mending ne vždy mají healeři čas healovat peta a případná ztráta peta je jak dps loss tvůj tak může to byt celého raidu.
3. Ohledně UI. Máš nabidovanou explo. a ice trapku ale freezing trapku nemáš. Dále Kill shot, Black Arrow, nástřel, scatter, Detternačka  a mnoha dalších klikáš??? Je hezké že máš na barech připravení mass ress a banku ale co třeba lentilku a Master's Call zde mít?
4. Jaké používáš cd u huntra ? A jaký cd dáváš do BLka a jaký ne? 
5. Profku skining nepřemýšlel jsi předělat ? At už Eng/BS ? (Eng dost dobrá věc na huntrovi)
6. K rotaci zkus mi ji rozepsat třeba u atramedese jaký máš open a dále? 
7. Screen s dmg metrem po open je zcela nepodstatní v tuto chvilku je hlavní dmg na konci boje ? Zkus dodat třeba BH 25 či jiní raid (Nejlépe HC).
8. Vzhledem ke killům bosů nemáš většinu dole znáš taktiky? Aspon teoreticky ?

Přeci je hunter jedna z class kde dokážeš točit lehčeji vysoká čísla tak po z odpovězení/úpravy dotazů  PRO test raid
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hunlajky/Hunter/Surv

Příspěvek  Hunlajky za Tue Jul 21, 2015 5:29 am

1.no.. měl sem to na 18% a zdálo se mi že točim celkem málo dps bylo tak o 1k mensi nes kdys sem to mel na 19%
2.talenty si můžu udělat i v offu surv takže pohoda, glyph  Glyph of Mending sem si nevšiml že nemám.. jo a  
Glyph na arcan shot mi přijde skoro stejny jako na serpent páč ac shot se stíhá dát jen s cd nebo bl ale tak dám na radu a změnim
3.UI si upravim vyhodim si tu banku a ress... dále Black Arrow, detterence a scatter shot klikám ostatní mám nabindované, ohledně Masters Call to tam už mám
4.takže cd do bl nepouštim jen racialku rapid fire si nechavam s potionem po bl nebo proste kdy se to nejvíc hodí 
5.o změně profki uvažuju furt a taky na to dojde as bude trochu času.. na eng mimochodem
6. jak si řekl hunt neni težkej a vytočí.. natož survival  proto nemam ani polovinu bindu páč bych se celkem nudil
7.posílal sem na konci.. survivalovi to neklesa točí stale dps celej raid.. tady: http://www.imgup.cz/image/JPq ale je to po preinstalaci windowcu takze non adons atd..
8. taktiky znám nemam je odzkousene ale na videa se kokam a dokazu to z nic pochopit jako kdybych dostal sanci tak budu jedine rád a myslim že nezklamu . 

Hunlajky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Iamawesome za Tue Jul 21, 2015 6:02 am

Hunlajky napsal:3.UI si upravim vyhodim si tu banku a ress... dále Black Arrow, detterence a scatter shot klikám ostatní mám nabindované, ohledně Masters Call to tam už mám
5.o změně profki uvažuju furt a taky na to dojde as bude trochu času.. na eng mimochodem
6. jak si řekl hunt neni težkej a vytočí.. natož survival  proto nemam ani polovinu bindu páč bych se celkem nudil
7.posílal sem na konci.. survivalovi to neklesa točí stale dps celej raid.. tady: http://www.imgup.cz/image/JPq ale je to po preinstalaci windowcu takze non adons atd..
8. taktiky znám nemam je odzkousene ale na videa se kokam a dokazu to z nic pochopit jako kdybych dostal sanci tak budu jedine rád a myslim že nezklamu . 
Bez zkušeností, nulová iniciativa zlepšit dps -> žádný přínos pro guildu

PROTI

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Letomas za Tue Jul 21, 2015 7:48 am

PROTI
Letomas

Poeet p?íspivku : 55
Registration date : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Adva za Tue Jul 21, 2015 8:12 am

Proti
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Wesa za Thu Jul 23, 2015 10:54 pm

TEST RAID

Poeet p?íspivku : 1030
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Rotak za Fri Jul 24, 2015 9:08 pm

Rotak

Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 23. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Aliven za Fri Jul 24, 2015 10:22 pm

Aliven

Poeet p?íspivku : 43
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Adva za Fri Jul 24, 2015 11:27 pm

NEPRIJATÝ.

Ak chceš aby ťa niekam prijali, podávaj prihlášku len do jednej guildy.
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: