[PŘIJAT] Eleja/Rogue/Assa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

[PŘIJAT] Eleja/Rogue/Assa

Příspěvek  Eleja za Tue Jun 16, 2015 9:02 am

Eleja, 85

Věk: 36

Class a talenty: Rogue/Main Assa/OffCombat
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Eleja
Screen tvého UI při raidu + stručný popis důležitých addonů: UI screen v raide v súcasnosti ziaden nemám, z AddOnov používám DBM, RoguePowerBars, WeakAuras, Recount, Atlasloot. Plus pitominy typu GTFO, Auctioneer, etc. 
Skúsenosti - theorycraft
V skratke:
Staty: Main Stat: AGI, zvysok neriesim
         Secondary Stats: HitCap 8%-SpellHitCap 17%-Mastery-Haste-Expertise-Crit v poradí od najdôležitejšieho k najmenej dôležitému
Rotácia: 
1. Základná: Stealth-ToT na tanka-Garrote-Slice and Dice-Mutilate-Rupture-Mutilate-Mutilate-4+CPEnvenom, následne držím Rupture, SnD cez Envenom, plus 4+CPEnvenom ako finisher.
2. Doplnenie: Vendetta na zaciatku hned po prvom Rupture, resp. ak sa dáva BL v prvej minúte počkám naň, ColdBlood s 5CP Envenomom, od 35 % HP Bossa prechádzam na Backstab, s tým, že ak mi nevychádza EnergyPool, použijem pár Mutilate na vyrovnanie.
Assa ako taká nie je ťažká na rotáciu, primárne ide o to poolovať energiu cca na 70-80 percentách, tak aby som si po Envenom udržal buff na ďalšie dve Mutilate, ktoré stacknú DP.
Keď to po sebe čítam, je to chaos, plus som určite na niečo zabudol. (napríklad na Feint s glyphom..Smile)
Profesie: ENG a JWC (full), Reputácie full, 
Skúsenosti s raidy: Wow hrám cca 3 az 4 roky, ani sám neviem, Progres nemám nič moc, BOT 1/5 HC, BWD 5/6 HC, TOFTW iba normál. Progress na WOTLK full clear.
Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: Pracujem, rodina, teraz do toho začali polovacky, takze casu az tak moc nemám, ale cez týždeň mám vňčšinou po 6 čas zbehnúť pár raidov. Piatok je jediný konfliktný deň, keď niekedy chodím na chatu na víkend a vraciam sa v nedeľu.
Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč?: Som teraz odložený v HD, chvílu som bol aj v Genesis, ked sme presli z HDciek. Vtedy ale zial bola situáciu taká, že som chcel raidovať, a nebolo pre mňa miesto, preto som leavol. Teraz sa situácia dosť zmenila, nakoľko toho času už toľko nemám. Viem, že to možno vyznieva zle, ale vtedy to bolo z môjho pohľadu najlepšie riešenie. Pochopím ale, ak s tým budete mať problém.Viem, že rogunu v súčasnoti nehľadáte, a viem aj aký je teraz stav melee/range, myslím ale, že záloha do raidu by sa vám mohla zísť. V každom prípade, za skúsenie nič nedám.
Alti: Korlat - Feral DPS cca 360 ilvl, Kallor - frost DK cca 350 ilvl.
Co můžeš jako hráč guildě nabídnout?: Myslím, že relatívne dobré dps, kludnu povahu, spolahlivú dochádzku na raidy. Nie som extrovert, takže prekrikovanie u mna nehrozí.
Něco o sobě: Uff. Takže. Volám sa Peter, Kristove roky už mám za sebou, rodina, deti, práca, knihy, WOW, polovacka. Úplný štandard v kludnom zivote s pár problémami, ktoré ma ale každý, z času na čas. Hlásim sa k vám preto, že si mám chuť ešte zahrať na vyššej úrovni akú ponúka klasický WorldRaid a viem, že ju u vás nájdem. Na záver. Je mi jasné, že tá prihláška nie je moc obsiahla, a je trochu schaosená, ale berte pls ohľad na to, že je už cca moja tretia alebo štvrtá za 4 roky. V každom prípade, dôležité veci tam myslím sú.
Ďakujem za prečítanie, a zdar
Eleja

Eleja

Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 02. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Re: [PŘIJAT] Eleja/Rogue/Assa

Příspěvek  Medvedik za Tue Jun 16, 2015 9:09 am

urcite pro

Poeet p?íspivku : 368
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Raizen za Tue Jun 16, 2015 10:06 am

Kdy použiješ Feint?
Vanish na nahození overkill, není důležitý?

Melee je dost + se dobral mr. křupka, a chodit na 3 roguny je zbytečné (Pokud-li se bavíme o 25 man). Navíc si nemyslím že by jsi tu vydržel, když by jsi se na raidy nedostával viz. předchozí leave. Navíc na t12 už jsou melee víc k ničemu, než jsou teď.

Proti

Beer will change world!I dont know how but it will

Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Aliven za Tue Jun 16, 2015 10:19 am

PRO
Aliven

Poeet p?íspivku : 43
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Wesa za Tue Jun 16, 2015 10:37 am

V zásadě nemám s tvým reinvitem problém, jen prostě musíš počítat s tím, že tu budeš jako 3. rogue, takže se možná vždy nedostaneš na raid. Jinak jsem spíše PRO přijetí.

Poeet p?íspivku : 1030
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Eleja za Tue Jun 16, 2015 10:48 am

Ad Raizen.
Vanish. Vedel som ze som na nieco zabudol, moj fault. Dávam ho na CD, prvý hned po skoncení úvodného buffu zo stealthu. 
Feint, napríklad Electrocute pri Neffovi, Blackout pri Valine, Flamy pri Counciloch. Z casového hladiska pred docastenim dotycného spellu.
K zvysku, v súcasnosti naozaj nemám tak vela casu ako pred stvrtrokom, plus, idú prázdniny, takže dochádzka v guilde sa podla mojho názoru zníži, iba môj názor. V každom prípade, chápem dôvod tvojho proti spočívajúce v nadbytočnosti rogún na raide. Zvyšok (potenciálny leave z dôvodu nedostávania sa na raidy) nie. Vysvetlené vyššie.  
Ad Ali, Medo....dik
Ad Wesa.
S tým počítam, písal som to v pôvodnom poste. Pokiaľ to nebude vyzerať tak, že sa na žiadny raid nedostanem napr. mesiac, nemám s tým žiaden problém. V opačnom prípade, jo, to by asi nemalo zmysel ani pre jednu stranu. Smile
Zatím dik a cc

Eleja

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Halgren za Tue Jun 16, 2015 11:00 am

Člověk který má svůj věk a svoji zodpovědnost když nedorazí dá v podobě omluvenky vědět že tu nebude případně že dojde díl. Pohodový člověk který nevyvolává konflikty a zbytečné dohady.
Dmg měl a hlavně bylo vidět zlepšování a pracování na sobě at už v assa tam v combatu.
Jestli se nepletu člověk na střídaní a hlavně doplnění raidu určitě né každý tu je furt a vždy nelaguje,nepadá nemusí odejít dříve atd ...
+ Jestli se nepletu tak na T12 pravě melee dmg jde nahoru z dmg a zrovna špatný zde nebudou a přijít o zkušeného hráče v dnešní době zde na twinstaru už jich tu taky moc není

PRO přijetí
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Moonrage za Tue Jun 16, 2015 8:34 pm

Chci v guildě víc lidí už jen z toho důvodu zde dávám PRO
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Traken za Wed Jun 17, 2015 3:00 am

Moonrage napsal:Chci v guildě víc lidí už jen z toho důvodu zde dávám PRO
Smile :d
Traken

Poeet p?íspivku : 844
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Tod za Wed Jun 17, 2015 5:02 am

eleja napsal:
Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: Pracujem, rodina, teraz do toho začali polovacky, takze casu az tak moc nemám, ale cez týždeň mám vňčšinou po 6 čas zbehnúť pár raidov. Piatok je jediný konfliktný deň, keď niekedy chodím na chatu na víkend a vraciam sa v nedeľu
...
...
Teraz sa situácia dosť zmenila, nakoľko toho času už toľko nemám. 

Takže piatok chodiť nemôžeš na 100% a s nedeľou je to ako ?  Tak 50 na 50 ? Ak nemôžeš chodiť ani jeden z týchto dní tak to si moc s nami nezaraiduješ. 

NOPE  PRO
- za predpokladu, že v NE budeš chodiť

Naposledy upravil Tod dne Thu Jun 18, 2015 9:00 am, celkově upraveno 1 krát
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Eleja za Wed Jun 17, 2015 7:32 am

Jo, piatky, aj keď nie všetky, mám konfliktné a mal som za to, že je nutné to povedať vopred a netváriť sa, že môžem vždy a stále. RL nepustí. O nedeli som nepísal vôbec. To sa vraciam domov, vždy doobeda. Ak by som nebol doma aj v nedelu, tak sa k vám ani nehlásim. Takto to v súčasnosti jednoducho je a ak cez to cesta nevedie, akceptujem to.
P

Eleja

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Adamuss za Thu Jun 18, 2015 8:18 am

PRO
Adamuss

Poeet p?íspivku : 59

Návrat nahoru Goto down