[NEPRIJATÝ]Herim - Enchacement shaman

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

[NEPRIJATÝ]Herim - Enchacement shaman

Příspěvek  Herim za Mon Jun 08, 2015 2:18 am

Postava: Herim, 85 lvl

Class a talenty: Shaman, main spec - Enchacement off spec- Restoration 

Armory: Armory

UI: http://prntscr.com/7eiq1i

Addony: Již ze screenu UI je vidět že preferuji jednoduchost a přehlednost. Mám základní addony jako jsou Recount pro sledování DPS, dmg done či healing done, dále mám Omen pro kontrolu TPS, samozřejmě DBM kvůli encounterům bossů a nakonec bartender. Pak mám pár dalších addonů na úpravu chatu, minimapy a dalších nepodstatných maličkostí. Mám samozřejmě i heal bot pro resto specializaci, i když tu zatím moc nevyužívám.

Zkušenosti s classou: Rotace: Zahájení: Unleash Elements -> Flame Shock-> Blood Fury -> Feral Spirit
Souboj: Stormstrike -> Lava Lash -> Unleash Elements -> Flame Shock -> Lightning bolt na 5 stacků Maelstorm Weapon.

Do mé rotace také patří totemy. Jejich posazení dávám ve vhodné době, tzn. pokud si bosse natáhne tank k místu kde stojíme mám je postavené předem. V případě že si za bossem dojdeme tak je postavím po zahajovací rotaci. Neměním pouze ohnivý totem (Searing totem) kvůli dmg. Ostatní totemy stavím podle postavení raidu. (Str/Armor/Slow... nebo Mana/Heal atp...)
Na zbraních mám Windfury na main hand a Flametongue na off hand a na sobě Lightning shield.

Samozřejmě nosím po kapsách potiony (Tolvir) a flasky (Winds) a sám si vařím jídlo. Také dělám feasty na raidy, bohužel zatím mám jen dračí.

Profese: Archeology (525) , Cooking (525), Fishing (470), LW a Skinn (Kolem 300, uvažuji o změně na jinou profesi)

Důležité staty: Hit cap (17% spell hit) , Expertise cap (26/26). Jako statistiky jsou hlavní Agility-> Mastery->Crit.

Zkušenosti s raidy: S WoW mám několikaletou historii. Nevím kolik přesně ale bude to více jak 5 let. Poté jsem měl asi dvouletou pauzu a nyní jsem se vrátil. Začínal jsem na českých serverech typu Ana, BG atp... ale nejvíce času jsem nakonec strávil na Molten-wow kde jsem jako main tank (Blood DK) pokořil ICC 10 i 25 HC. Na cata jsem poměrně nový, ale veškeré taktiky si studuji, když nevím zeptám se, dobře si pamatuji také a nemám problémy s dodržováním či jejich pochopením a přizpůsobení se stylu jakým která guilda dává toho či onoho bosse.

Kolik času trávím na WoW: Dle mého názoru možná až moc. Aktuálně mám zkouškové tak tu jsem pomalu od rána do večera, jinak tu nejsem ve chvíli kdy mám přednášku nebo jsem s přítelkyní. Mimo tyto situace nemám problém se zapojit do jakéhokoliv dění ve hře či ji zapnou pokud se dozvím že je mne potřeba. Každý den se ale snažím odejít aspoň určité minimum jako jsou daily Q RHC na valory atp...
S raidováním nevidím problém, mám za sebou mnoho progressů a je mi jasné že každý boss nepadne na první a že po dvou hoďkách nevylezu z dungeonu se všema dole. Takže pokud vím že jdu raid tak si na něj vytvořím dostatečný časový prostor.

Přecházím z jiné guildy: Její jméno je Knights of Battleground. Původně jsem se k nim dostal na nízkém levelu aby jsem od nich získal bonus exp, poté jsem tam objevil partu pohodových lidí takže jsem zůstal a zkusil jsem zavést raidy, jednalo se totiž o čistě PvP guildu. Stal se ze mě jejich raid leader bohužel se časem ukázalo že i když se někteří lidé snaží tak se prostě kvalitní raidy u nich nedají složit. Proto si také pokládám přihlášku k vám v naději že bude stejně skvělý kolektiv a mnohem lepší raidy.

Moji alti: Zinleirek (70 lvl DK ->blood tank), Elerinz (30lvl -> Prot warr) mám na nich full heirloom ale stále jsem se nedostal k jejich doexpení.

Co mohu nabídnout: Zkušenosti, ochotu poradit, smysl pro hru ale nejsem no-lifer, rád pokecám a pomůžu, nebráním se návrhům ani radám a rád je přijmu.

Něco o mě: Tak co by jsem eště dodal. Mám TS, Mumble, skype, ventrillo a můžu nainstalovat jiný potřebný komunikační program. Samozřejmě mám mikrofon a kvalitní internetové připojení. Very Happy

Jmenuji se Filip je mi 21 let, studuji VŠ v Praze a zajímám se o zvířata. WoW mám jako odreagování když mám volno. Rád také sportuji, hlavně na kole nebo na bruslích.

Taky by jsem chtěl dodal že s vaší guildou mám už nějakou tu historii, znám několik lidí od vás osobně. Ale někteří z nich ani neví že zde hraji zatím. Také jsem několikrát s vámi dokonce něco zašel (se zapůjčenou postavou) a sledoval vaše progresy (za dob TBC). To je taky jeden z hlavních důvodů proč by jsem se k vám rád přidal.

Jsem schopen vytvořit i elemental specializaci. Ale s tou by jsem se učil od znova takže by mi asi chvilku zabralo než by jsem se vcítil do rotace proců a celkově classy jako takové.

Tímto by jsem tedy rád zakončil svoji přihlášku, prosím vás o zvážení mé maličkosti jako možného přínosu pro váš kolektiv a přeji mnoho zdaru při dalších raidech, třebas někdy i se mnou. Very Happy

Herim

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 08. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Re: [NEPRIJATÝ]Herim - Enchacement shaman

Příspěvek  Angellock za Mon Jun 08, 2015 2:34 am

JJ tohoto člověka osobně z dob intru ale i častých srázků v čajce...
snaží celkem postavu vyhrotit na to že tu postavu má vyexpenou cca měsíc tak docela eq má v rámci možností a štěstí v dropu .... 

PRO

Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Medvedik za Mon Jun 08, 2015 2:56 am

osobne si myslim ze by si prinos nebol pretoze je gear celkom low a dlhsie som nevidel enhaca co by tocil bomby
a nemas ziadnu profku

ale dam test raid a mozno prekvapis no

Medvedik

Poeet p?íspivku : 359
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Adva za Mon Jun 08, 2015 4:06 am

Síce je situácia s enha shamanmi taká, aká je, no nevidím problém v TEST raide. Ak budeš točiť adekvátne na svoj gear, tak budem len za.

PROTI

Naposledy upravil Adva dne Wed Jun 10, 2015 3:11 am, celkově upraveno 1 krát

Adva

Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ruben za Mon Jun 08, 2015 8:37 am

Adva napsal:Síce je situácia s enha shamanmi taká, aká je, no nevidím problém v TEST raide. Ak budeš točiť adekvátne na svoj gear, tak budem len za.
Nejak podobne súhlasím s A2 o test raide. Na prihláške by som ocenil hlavne že si použil širokú paletu farieb za čo máš u mňa + Keepo

Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Wesa za Mon Jun 08, 2015 9:29 am

Přihláška se četla docela dobře, v hlavě to máš asi srovnané. Gear je slabší, to samé profky a v theroycraftu bych našel nějaké mouchy, ikdyž enha nemám nastudované do podrobností, každopádně to vše zas takový problém není. Kdyby jsi hrál cokoli jiného (ideálně ranged) tak jsem všechno schopen přehlídnout a dát ti PRO, jenže ty hraješ bohužel zrovna enha shamana, které tu máme 3, na raidy chodí pravidelně a rozšiřovat jejich počet už by bylo opravdu neúnosné.
Je to vskutku jediný důvod, ale hrozně podstatný, proto mi nezbývá než ti dát PROTI.

Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Jamik za Mon Jun 08, 2015 10:58 am

- 11/10 enhacu doporucuje Glyph of Lava Lash misto tech Wolfu
- jeden bodik navic v movement speedu ti da vic nez jeden v Lightning Shieldu
- gemy mas hodne divoky, masterka se nesocketuje, misto toho mas dat agi, protoze jak sam pises, vychazi nejlip a navic se neda reforgovat narozdil od zbytku

Jamik

Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 08. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Raizen za Mon Jun 08, 2015 11:32 pm

Proti

Beer will change world!I dont know how but it will

Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Letomas za Tue Jun 09, 2015 2:52 am

PROTI

Letomas

Poeet p?íspivku : 55
Registration date : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Iamawesome za Wed Jun 10, 2015 2:56 am

proti

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Rotak za Wed Jun 10, 2015 3:43 am

PROTI

Rotak

Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 23. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Halgren za Thu Jun 11, 2015 2:39 am

PROTI

Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Tod za Fri Jun 12, 2015 12:16 am

NOPE

Tod

Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Adva za Sat Jun 13, 2015 12:07 am

NEPRIJATÝ.

PS:prihlášky uzatváram na raizenovu žiadosť.

Adva

Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content Today at 1:40 pm

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: