[PŘIJAT] Combat rogue Awkaraso

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

[PŘIJAT] Combat rogue Awkaraso

Příspěvek  Awkaraso za Wed May 27, 2015 6:35 am

Název postavy a lvl: Awkaraso,85
Věk: 21
Class a talenty: Combat (7/31/3)
Stručný popis důležitých addonů:Používám Cooldown Count,DBM na sledování abilit bossů, Skadu pro kontrolu dps a případných chyb raidu. Omen na sledování aggra dále Gatherer a Atlasloot, Vím že to zhatujete, ale jsem zvyklý na Xperl.
Zkušenosti s classou - theorycraft: nejdříve se snažíme před pullem bosse dostat co nejblíže ve stealthu, z důvodu aby jsme neztráceli dps. samozřejme aplikujeme první trick of trade a hodíme jej na main tanka (v pruběhu fightu uz hazime tot na jiné dps kvuli boostu dmg nejlépe vzájemně rogue na sebe). rotace sama o sobě není složitá jen nastackovat 5x combo point sinistr strikem a nahodit slice and dice (v pruběhu fightu nesmí pak už spadout jinak lose dps)pak nastackujem 4x combo pointy a dáme Revealing Strike a zakočíme Eviscerate / Rupture (rupture používáme pouze v případě že máme na bossovi nahozeno zvýšení dmg z bleedu, který nám nahazuje ku příkladu feral druid). a toto točímě furt dokola. co se týče killing spree tak jej používáme v případě když nemáme energy a samozřejmě na cd pokud nám to fight umožnuje (většinou se to vyplatí použít tuto abilitu pří začátku fightu kdyz nám poprvé dojde energy). Adrenaline Rush jedna z hlavních boost abilit pro combat rouge zvyšuje doplnování energy o 100% což znamená že se vyplatí při znovu dostaní se na nízkou uroven energy (nevyplatí se jej pouštět při bl protože bl nám dodá dostatek haste na regenerace energy takže použiti AR by bylo lose dps) priorita statů : agi>hit cap 8%>exp cap 26>haste>spell hit (poisny 17%)>mastery>crit
Profese: JWC,ENG (proc. Synapse)
Zkušenosti s raidy:Wowko hraju 7-8 let odraidováno mám TBC(Zul Aman, SP,BT),WOTLK(Naxx,TOC,ICC(kromě LK-HC25)RS). Na Cata mám odchozeno BWD 5/6 na HC(10man),BOT2/5, ale jsem seznámený s taktikou na hc Council, Chogalla i Sinestru. Na Totko znám taktiky na hc Conclave i Alakira nicméně naše guilda Tot nechodí.
Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:Jsem online většinou každý den.Aktuálně se připravuji na zkoušky na elektrikáře a budu nastupovat do zaměstnání. Většinou tu nejsem v pátek, a v neděli mám čas neomezeně, na raidy se vždy zapisuji včas nebo dám vědět když nemůžu. Když dojdu většinou jsem na raidu až do doby ,kdy RL raid neukončí.
Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč?: Přecházím z guildy Magnitude, protože nejsem spokojený s kvalitou raidů a ani aktuálně nejsme schopni se posouvat v progresu. Hledám vyšší úroveň raidů a kvalitnější kolektiv s více zkušenostmi.
Máš nějaké alty?: Ano, mám retri paladina lvl 85 - 359ilvl se kterým chodím raidy, a případně i pvp.
Reference: Bohužel aktuálně nemám, žadný screenshot, ale ve Vaší Guildě mě zná hráč Wesik pod nickem Krupka, který by mohl potvrdit mojí kvalitu. Jinak v minulosti jsem byl u first server killu jaraxuse na 25hc (server Soulwell).
Co můžeš jako hráč guildě nabídnout?:Zkušenosti se svojí class, chuť raidovat a progressovat, na mumble se nebojím promluvit pokud jde o nějakou akci při průběhu encounteru. Rád poradím a pomůžu když je třeba, týmovost.
Něco o sobě:Jmenuji se Ondra, je mi 21 let, vystudoval jsme 4 roky IT školy s maturitou, byl jsem rok na VŠ a následně jsem přešel na obor elektrikáře kde si dělám dodatečně výuční list. Rád poslouchám hudbu, bavím se ve společnosti,sportem nikdy neopovrhnu mám rád adrenalin.
Děkuji za Váš čas a přečtení přihlášky s pozdravem
Awkaraso

Awkaraso

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 27. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Re: [PŘIJAT] Combat rogue Awkaraso

Příspěvek  Raizen za Wed May 27, 2015 7:04 am

Tady není ani moc co řešit. Pro

Beer will change world!I dont know how but it will

Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Adva za Wed May 27, 2015 7:08 am

ZA

Adva

Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sleephealer za Wed May 27, 2015 7:09 am

PRO

Sleephealer

Poeet p?íspivku : 81
Registration date : 24. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Wed May 27, 2015 7:26 am

Yo Yo

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ruben za Wed May 27, 2015 7:42 am

S Awkarasom sme boli v guilde počas TOC a ICC sezóny.  Ak odvtedy neprekonal nejakú nehodu alebo neutrpel poranenia hlavy tak musím napísať ANO

Áno existuje človek ktorému sa to stalo a nevie to už mačkať

Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Moonrage za Wed May 27, 2015 8:30 am

Tak co si pamatuju s Wesíkem byli jsme ve společné guildě Heroes of the Darkness, tam Krupka vždy podával solidní výkony, rogunu hraje už strašně dlouho takže tady si můžeme být alespoň trochu víc jistí tím, že svoji class zná. Jinak nám aktuálně odešel Orcfood takže, by mohl být i dobrý kvalitní zástup za něj. PRO.

Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Wesa za Wed May 27, 2015 9:31 am

Známe se už dlouho, tak snad jsi neztratil nic ze svého wotlk skillu. PRO

Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Iamawesome za Thu May 28, 2015 5:08 am

pro

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Medvedik za Thu May 28, 2015 6:49 am

pro

Medvedik

Poeet p?íspivku : 361
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Aliven za Thu May 28, 2015 8:28 am

PRO

Aliven

Poeet p?íspivku : 43
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Angellock za Fri May 29, 2015 1:43 am

PRO

Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Raizen za Fri May 29, 2015 7:57 am

Přijat. Ve hře se napiš o inv (Moonrage.Wesa.Raizenik)

Beer will change world!I dont know how but it will

Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: