[NEPŘIJAT] Feral dudu -> Meow -> Peodbear

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

[NEPŘIJAT] Feral dudu -> Meow -> Peodbear

Příspěvek  Feerald za Mon May 25, 2015 7:06 am

Tímto chci zmínit že přihlášku podávam jako za Druida taokvého, už je jen na vás co si vyberete druida ovládám a dokážu se guildě přizpůsobit takže je jen na vás co se vám bude hodit do raidů. Ale nyní k přihlášce více naleznete v ní....
(-: Enjoy :-)

Název postavy a lvl
Feraldus 359

Věk
23

Class a talenty (odkaz nebo screen)
Feral Dudu ( Meow / Pedobear / Emergancy heal )
TANK
HEAL
MEOW
Armory
Screen tvého UI při raidu

Bot 25 i s DPS z Valiony ( norm )

Zkušenosti s tvou classou – theorycraft
MEOW ‡

Takže začneme od kitty DPS. Kitty DPS hraju již nějakou dávku 5ti let od začátku wotlku po pokraj cataclysmu.
Takže začneme od priorit statů :
Agi > ( Hit cap 8% ) > Mastery > Haste > crit
Důvod mojí prio.
Agility = protože je to náš primární stat ‡Agi = crit = dmg
Hit cap = Nooo na druhém místě protože není aaž tak moc důležitý kvůli refundu 80% energy z missu / dodge, ale přez to je lepší ho míti. Přece jenom nechcete při antramedesovy nabíjet horko těžko CBP a při 5ti cbp vzlítne nahoru a vy vidíte (troll miss).
Mastery = nejůžasnější věc co nám feralům cataclysm nabídl, zvyšuje dmg bleed efektů ( Rip, Rake )
Haste(120.0 rating =1% haste) = Zvyšuje mi energy regen, lepší rotace, usnadněná práce když dá člověk víc shreddů / rippů / raků za bosse , + vyšší čance na proc Omen of Clarity
Za druhé priorita Abilit ( rotace ) jak kdo chce Smile :
[size=13]Tááákže moje priorita : Rip, Rake, SR, FF, Mangle ( držet stááále na bossovy). [/size]
V rotaci je to takto
[size=13]Prepot > FF > Charge > Mangle > Rake > Shred > SF > TF > Revage > Shred > Shred > Rake (0,2sec. Reclip. ) > 5cbp RIP(0,4sec recliping). A pak dle bosse a pohybu [/size]
Barserk zapínám na open a na další barserk ( pokud vystačí fight ) tak dávám druhou pot.
Snad sem u Meow DPS na nic nezapoměl v nejhorším pokud si vzpomenu, dopíšu / odpovim na dotazy

PEDOBEAR ‡

Takže nyní tu máma Tanka, toho hraju méně jako prioritní DPS, není moc záživný, ale na wotlk ho mám odchozenýho ( Naxx, ToGC, chvilku ICC) cata jen občasně, ale pohyb dá se říci zvládám
Priorita statů :
Hit Cap (8%) > Agi /Stam.> Dodge( reforge ne gemy ) > Mastery > Crit > Haste
Důvod mojí prio.
Hit Cap = u Tanka má hit cap zcela jinou prioritu a to takovou když missnete tak vám ability negenerují TPS což je docela nepříjemné
Agi = Tu není o čem Agi = Armor = Dodge = Crit = DMG = TPS
Stam. = Vengance a Vengance = Atack power a to se = lepší Savage Defense
Dodge = Pouze z reforge jiného statu do gemů je to zbytečné radši dám agi
Master = Lepší savage defense, větší absorb

Healera zmiňovat nebudu protože toho tolika neovládám a akorát bych překážel :-D :-D zatím se ho učím a poznávám že je to uplně jinčí jak na wotlku takže sem za to ještě ussles

Profese

Herbal ( haste ) 
Alchemy ( farm profka )

Zkušenosti s raidy (hlavně na Cata)
Twinstar >
BOT = Full clear
HC = 1/5 + Valiona na 20%
BWD = Full Clear
HC = 3/6
TO4W = 2/2
HC = 0/2
Molten >
Firelands = Full Clear
HC = 7/7
DS = 4/8 ( první Quarter )
HC = 0
Co neumím doučím se problém s tím nemám rychle se učím stačí mi 1,2 pully a sem při smyslech, či se stačí podívat na Dps Guide, Heal Guide, Spell Guide a tak dále podle toho za co půjdu na to video z pohledu toho specu se podívám

Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?

Tu je to o něco horší :-/ jelikož jsem pracující člověk tak se na wow dostanu jak se agentůře zachce zavolat a poslat mě na poslední chvíli do práce Very Happy Very Happy ale většinou vždy předem dám vědět ano budu tu ne nebudu tu...

Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč?

Ano Zhao Xi Bohužel nedávají to co bych si představoval :-/ na guild raid pokud jim vypadne člověk napíšou na world místo toho aby napsali první do „ Guildy„ od toho snad guild raid ? Very Happy 

Máš nějaké alty?

Fire mage (Feralmage) 357 ilvl ( ještě za něj musim poštelovat prioritu a tak dále )

Co můžeš jako hráč guildě nabídnout?
Každopádně absolutně nevím co bych nabídl, snad ochotu progressovat ( to už máte u konce ) ochotu raidovat, dobré DPS za feral druida, a ehmmm combat ress navíc ? Very Happy Very Happy 

Něco o sobě
Tak je mi 23 let, pracuju na ( denní/ noční ) 12ti / 16ti hodinové šichty někdy daj zabrat že ani není chuť jít na PC ale mrdnout tělem mezi polštář a peřinu a gn all saint.. Ale jinak sme normální pohodovej typan co miluje Adrenalin 10000000000 jedonotek nejlépe. Provozuji Skákací boty ( powerboocking ) reprezentoval sem Čr v soutěžích v Paříži. Dále hraju fotbal, futsal ( ligově) a dál asi už nic jen to že si rád zapnu občas wow a odreaguju se tím že se v klídku dá nějakej raid odejdu si s někým na cap a pak zase krásně práce nebo tak něco... :-).
Snad přihláška zaujme a vše co v ní je není nic co by bylo nepodstatné a zbytečné (-:Enjoy:-)
Dřív sem bejval namyšlenej ale teĎ dokážu říct že sem celkem dokonalej. Top Motto Very Happy 

Feerald
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Re: [NEPŘIJAT] Feral dudu -> Meow -> Peodbear

Příspěvek  Adva za Mon May 25, 2015 7:46 am

Nejaká úprava by nebola odveci. Zmeniť herb na nejakú užitočnú profesiu
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Feraldus za Mon May 25, 2015 7:58 am

Adava napsal:
Nejaká úprava by nebola odveci. Zmeniť herb na nejakú užitočnú profesiu

Na tom se ještě pracuje chci udělat ENG + JWC nebo nějaký takový kombo ale nechce se mi nějak do toho Very Happy

Feraldus

Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 25. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Mon May 25, 2015 8:44 am

Přihláška děs
Melee navíc feral
Theorycraft 0 bodů stejně jako tvoje gemování a enchanty
DPS (dle screenu) low

PROTI

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Feraldus za Mon May 25, 2015 8:57 am

Důvod proč 0 bodů u theory... ? :-)  jak by si jinak ty teda udělal na ferala theory... ? :-) :-) napiš svojí teorii a já si budu obhajovat svou :-)

Feraldus

Návrat nahoru Goto down

Feerad

Příspěvek  Feraldus za Mon May 25, 2015 8:58 am

a bohužel, snažil sme se přihlášku edditnout, při perviewu neni vidět ty hranatý závorky na velikost fontu Wink bohužel to šlo vidět jen když sem to odeslal, a edditnout už to nešlo :-)

Feraldus

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Moonrage za Mon May 25, 2015 9:11 am

Mě se přihláška líbí je vyčerpávající, nicméně k tomu dpsku a co jsi tam uvedl bych měl taky trochu výhrady když už jseem toho feral druida hrál taky. Musíme vycházet z toho, že melee aktuálně potřeba není kdyby to šlo hraju feral já. Každopádně i tak ti dám TEST raid rád bych věděl jak hraješ pokud budeš aktivní a přizpůsobíš se a budeš mít chuť se třeba zlepšovat tak bych byl PRO ,ale teď píšu TEST RAID.
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Mon May 25, 2015 9:19 am

Jak psát přihlášku je schválně v sekci předtím, než jí začneš psát... on se ti na edit třeba někdo podívá

Theorycraft 0, už jenom protože každý dobře víme co dává Agi, Mastery apod., kdo ne najde si toto během 10s na googlu!?
Feral je classa u které se dá rozepsat ve velkém... Prioritu statů jsi si našel někde na netu, nijak nevysvětlenou a ještě je špatně a to jak u kočky, tak tuplem u medvěda a to je to zrovna spec který se dá jet mnoha cestami, jen ne takto?! To samé tvá priorita aka rotace

Nemám žádnou "svojí teorii" natož něco co bych ti zde měl obhajovat, ty se hlásíš za main postavu kterou by jsi měl poznat na 100% nikoliv od všeho kousek! Ale zeptám se tě tedy:

1) Proč priorita u kočky zrovna Mastery > Haste > Crit? Odůvodni, rozepiš se
2) Proč v tvojí prioritě uvadíš FF a Mangle až mezi posledními? Nechci odpověď, že nemáš seřazené pořadí... ale v jakých případech a jak tedy postupovat s FF / Manglem a dalšími debuffy?
3) Proč reclip RIPu zrovna na 0,4s?
4) Hit cap u feral druida je blbost, proč?
5) Dodge jaká hodnota a proč?
6) For example enchant na wristech 50 haste, proč? Že nebyli goldy / čas na jiný nikoho nezajímá

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Wesa za Mon May 25, 2015 11:51 pm

Asi takto. Za feral DPS nepočítej, že se dostaneš, protože melee obecně nehledáme a když už se nějaký rozhodneme vzít tak jedině pokud opravdu točí, což na tvém screenu bohužel nevidím. O čem by se dalo uvažovat je feral TANK, ale podle toho co píšeš, nemáš s ním moc zkušeností a na HC by jsi měl asi dost velké problémy.

Další věc je tvoje nevyzpytatelné zaměstnání a podle toho co píšeš i poměrně velká vytíženost ve volném čase. Za mě prozatím PROTI, s tím že jsem v případě nějakého nerozhodného stavu připraven změnit na TEST RAID pro tanka, pro kočku nikoli.

Naposledy upravil Wesa dne Tue May 26, 2015 2:27 am, celkově upraveno 1 krát

Poeet p?íspivku : 1030
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Medvedik za Tue May 26, 2015 1:25 am

divne talenty na amory , eqip taky nic moc, ench na shouldroch nemas a ani repku, hit na prvom mieste ?, ked ides hit proc nejdes exp ? ked ti da boss parry/dodge to je taky neprijemne na tps, a ten herbal taky naprd

proti

Poeet p?íspivku : 365
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Halgren za Tue May 26, 2015 3:56 am

Měl jsem tu možnost ten raid ze kterého jsi dodal screen jít s tebou a vidět tvoji dmg a dodržování taktiky.

Když začnu třeba Halfusem HC kde jsi byl 2 v dmg jen díky tomu že jsi se vykašlal na dodržování taktiky a tuneloval jsi bose tak akčně že jsi měl 93% celkového dmg do Halfuse jen. Na malé dráčky i draky jsi se úplně vykašlal (až jsem se divil že jsi ho sem nedal) a následný /w hráči co ti na tom bosovi přetočil že skoro jsi ho měl když hráč co byl před tebou mel cca 65% -+ do Halfuse a zbytek male dráčky a draky tak taky fajnové 
Na zbytku nebylo co řešit nějak jsem neviděl že by jsi kapal atd což se na normalu da očekávat už snad.
Dmg na bosech taky průměr ale když vezmu v potaz jak jsou platný melee dpska zde na na cata a dalších kontinentech tak jak už je psáno nahoře za tanka s off specc dpskem by se dalo uvažovat ale takhle za melee dpsko PROTI
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Tue May 26, 2015 4:46 am

Halgren napsal:1. Když začnu třeba Halfusem HC kde jsi byl 2 v dmg jen díky tomu že jsi se vykašlal na dodržování taktiky a tuneloval jsi bose 
2. Na zbytku nebylo co řešit nějak jsem neviděl že by jsi kapal atd což se na normalu da očekávat už snad.
3. Dmg na bosech taky průměr ale když vezmu v potaz jak jsou platný melee dpska zde na na cata a dalších kontinentech tak jak už je psáno nahoře
1. L2P feral pak mu piš takový bludy
2. Tobě se to daří pomalu i na normalu tak co
3. Tvuj je (pod)prumer...

Ale hlavně nevim, jak je platný podle tebe meleečko třeba v takový Africe nebo v Asii (kontinent), ale třeba o T12 CONTENTU nevíš vůbec nic o uplatnění melee očividně

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Raizen za Tue May 26, 2015 4:59 am

Jak psal wesa, proti

Beer will change world!I dont know how but it will

Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Iamawesome za Tue May 26, 2015 5:29 am

proti

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Feraldus za Tue May 26, 2015 5:31 am

Nettle napsal:Jak psát přihlášku je schválně v sekci předtím, než jí začneš psát... on se ti na edit třeba někdo podívá

Theorycraft 0, už jenom protože každý dobře víme co dává Agi, Mastery apod., kdo ne najde si toto během 10s na googlu!?
Feral je classa u které se dá rozepsat ve velkém... Prioritu statů jsi si našel někde na netu, nijak nevysvětlenou a ještě je špatně a to jak u kočky, tak tuplem u medvěda a to je to zrovna spec který se dá jet mnoha cestami, jen ne takto?! To samé tvá priorita aka rotace

Nemám žádnou "svojí teorii" natož něco co bych ti zde měl obhajovat, ty se hlásíš za main postavu kterou by jsi měl poznat na 100% nikoliv od všeho kousek! Ale zeptám se tě tedy:

1) Proč priorita u kočky zrovna Mastery > Crit? Odůvodni, rozepiš se
2) Proč v tvojí prioritě uvadíš FF a Mangle až mezi posledními? Nechci odpověď, že nemáš seřazené pořadí... ale v jakých případech a jak tedy postupovat s FF / Manglem a dalšími debuffy?
3) Proč reclip RIPu zrovna na 0,4s?
4) Hit cap u feral druida je blbost, proč?
5) Dodge jaká hodnota a proč?
6) For example enchant na wristech 50 haste, proč? Že nebyli goldy / čas na jiný nikoho nezajímá
Okay tak začneme tu :-)
1. ) Mastery = zvýšení bleed efektů které mi v dmg dělaj největší dmg ( RIP + RAKE )
2.) Tato priorita neni určená že FF je na prvním místě nebo SR na druhém místě a tak dále takže pokud to chceš podle pořadí tak takto
 1.  FF, Mangle ( pokud neni Awar, Fdudu tank ) pak Rake, pak SR, pak shredy a pak Rip s macrem na TF a pak držet SR, Mangle, FF na bossovy
3.) 0,4sec je kvůli poslednímu ticku RIPU, u rake je poslední tick v 0,2 secundě
4.) ne blbost ale není až tolik důležitej kvůli refundu 80% energy z passivky ( na wotlku to byl talent ) kterej ti při missu / dodgu vrátí 80 energy takže když missneš ubyde ti jen 20 energy.
5.) na tanka řikam je to off spec, capy si milerád zjistim a ověřim poté v praxi, nyní akorát vím že je kvůli diminishingu ( hodnoty zatím na cata extrémně neznám to ano uznávám to je nedostatek )
6.) nebyli goldy kupovat enchanty, jak říákám teď sem časově vytíženej dělat tejden v kuse 16ti hodinový šichty nic moc zábava, postavu sem kupoval a něco jsem pořídil a něco ne :-) ( vim sice tě to nezajímá, ale nějak vydělávat musim abyhc živil rodinu :-) )

Feraldus

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Feraldus za Tue May 26, 2015 5:37 am

Halgren napsal:Měl jsem tu možnost ten raid ze kterého jsi dodal screen jít s tebou a vidět tvoji dmg a dodržování taktiky.

Když začnu třeba Halfusem HC kde jsi byl 2 v dmg jen díky tomu že jsi se vykašlal na dodržování taktiky a tuneloval jsi bose tak akčně že jsi měl 93% celkového dmg do Halfuse jen. Na malé dráčky i draky jsi se úplně vykašlal (až jsem se divil že jsi ho sem nedal) a následný /w hráči co ti na tom bosovi přetočil že skoro jsi ho měl když hráč co byl před tebou mel cca 65% -+ do Halfuse a zbytek male dráčky a draky tak taky fajnové 
Na zbytku nebylo co řešit nějak jsem neviděl že by jsi kapal atd což se na normalu da očekávat už snad.
Dmg na bosech taky průměr ale když vezmu v potaz jak jsou platný melee dpska zde na na cata a dalších kontinentech tak jak už je psáno nahoře za tanka s off specc dpskem by se dalo uvažovat ale takhle za melee dpsko PROTI
okay niní se pozastavím u tebe :-)
a hned ti vyvrátím halfuse, dráčky malý sem nukoval s ostatníma přez swipe a barserk, poté sem switchnul na bosse a než skončil barserk sem swipoval, pak sem jel svojí rotačku a do ní sem házel swipe, to že afflině a nebo jinem classam de plošnění líp, za to už feral druid nemůže... :-) viděl sem že raid je schopnej a do dráčků šlo slušný DMG už jen z dotek a multishotů, trap od hunterů a dalších multidotterů tak sem občas switchl ale hned sem switchoval na bosse kvůli reclippingu
2. ) když řikáš tohle tak se koukni na Firelands... a přečti si tam něco o fekalovy, o jeho dpsku tam a u jeho uplatnění ( třeba alys, full stacky energye nonstop full + 100% crit. to je jen okrajově )
3.) třeba tak nebo onak, main spec off spec neřešim to si vyřešte vy co potřebujete :-) Very Happy
4.) Nemám problém jít za tanka, čísílka se na netu najít daj, a využít je a pak už jen vykompenzovat tak aby to bylo to nejlepší zrovna na twinu a zrovna tam nebo onam t11 t12 t13 content

Feraldus

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Feraldus za Tue May 26, 2015 5:39 am

Medvedik napsal:divne talenty na amory , eqip taky nic moc, ench na shouldroch nemas a ani repku, hit na prvom mieste ?, ked ides hit proc nejdes exp ? ked ti da boss parry/dodge to je taky neprijemne na tps, a ten herbal taky naprd

proti

Vše se v pohodě dořeší, talenty protože tam mám PVP na armorech než sem se odlogl tak sem šel arenky Wink na cap, a ráno v 5 ráno se logovat na wow před prací fakt ne... :-)

2.) Je to nepříjemné, ale zase nepříjemnější je Miss tauntem, FFkem a tim dodgnout / parrynout nemůžu :-)

Feraldus

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Tue May 26, 2015 5:47 am

Feraldus napsal:Okay tak začneme tu :-)
1. ) Mastery = zvýšení bleed efektů které mi v dmg dělaj největší dmg ( RIP + RAKE )
2.) Tato priorita neni určená že FF je na prvním místě nebo SR na druhém místě a tak dále takže pokud to chceš podle pořadí tak takto
 1.  FF, Mangle ( pokud neni Awar, Fdudu tank ) pak Rake, pak SR, pak shredy a pak Rip s macrem na TF a pak držet SR, Mangle, FF na bossovy
3.) 0,4sec je kvůli poslednímu ticku RIPU, u rake je poslední tick v 0,2 secundě
4.) ne blbost ale není až tolik důležitej kvůli refundu 80% energy z passivky ( na wotlku to byl talent ) kterej ti při missu / dodgu vrátí 80 energy takže když missneš ubyde ti jen 20 energy.
5.) na tanka řikam je to off spec, capy si milerád zjistim a ověřim poté v praxi, nyní akorát vím že je kvůli diminishingu ( hodnoty zatím na cata extrémně neznám to ano uznávám to je nedostatek )
6.) nebyli goldy kupovat enchanty, jak říákám teď sem časově vytíženej dělat tejden v kuse 16ti hodinový šichty nic moc zábava, postavu sem kupoval a něco jsem pořídil a něco ne :-) ( vim sice tě to nezajímá, ale nějak vydělávat musim abyhc živil rodinu :-) )
1) Opět nic převratného a znovu ti opakuji, že co jaký stat víme všichni... očekával bych odpověď něco jako že Mastery >Ostatní staty, protože hraješ s T11 2setem a v něm jasně dominuje Mastery díky jeho bonusu, který právě dělá procentuální podíl dmge dotek takový jaký dělá a na T12 contentu to pojedu jinak
2) SR před RIPem.... zásadní fail a neznalost tvých cata spellů, TF až s RIPem to samé
3) Nevím kde jsi tento poslední tick vyhrabal co se týče vteřin, každopádně DoT systém na cata funguje jinak jak na WotLKu na to aby jsi refreshoval v tak pozdních desetinách sekund (pochybuji že hraješ s 5ms latencí)
4) Odpověď úplně o ničem
5) Opět - ty se někam hlásíš, ty tu classu mainuješ a ty by jsi jí měl znát na 100% před vstupem do guildy nikoliv se něco doučovat
6) Vydělat si na enchant na wrist, který neměníš není otázkou hodin ale pár minut daily q případně pár itemů z trashe z raidů, které chodíš tak jako tak

add) Viz. předchozí body - nevíš jak funguje tvá classa pokud tvrdíš, že hit máš kvůli tauntu

0 bodů

Naposledy upravil Nettle dne Tue May 26, 2015 5:50 am, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Feraldus za Tue May 26, 2015 5:50 am

Moonrage napsal:Mě se přihláška líbí je vyčerpávající, nicméně k tomu dpsku a co jsi tam uvedl bych měl taky trochu výhrady když už jseem toho feral druida hrál taky. Musíme vycházet z toho, že melee aktuálně potřeba není kdyby to šlo hraju feral já. Každopádně i tak ti dám TEST raid rád bych věděl jak hraješ pokud budeš aktivní a přizpůsobíš se a budeš mít chuť se třeba zlepšovat tak bych byl PRO ,ale teď píšu TEST RAID.

Děkuji... :-) Hodně rád progressuju, a to i když chodim do práce, new věci myslim nemyslim tim world progress meeting stone nebo tak něco....

No mě de o to hlavně že sem myslel že myslíte i do budoucnosti a to s t12 contentem kde melečka sou více uplatněná jako nyní na t11 :-/ Ale chuť zlepšovat se mám, nechám si poradit a mile rád ( pokud neni rada typu " loool zero ty máš tohle místo tohodle " ) ale pokud je to normální rada, hele jeď to takhle protože je to o tolik a o tohle lepší... nějakou inteligentní radu opravdu mile rád přijmu... :-)

BTW : srry že to píšu takhle rozkouskovaně.. ale na tabletu mi nevyskakuje celá stránka abych mohl kopírovat a quotovat :-) tak aspoň takhle kliknu na quote u každýho a de to líp Very Happy

Feraldus

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Medvedik za Tue May 26, 2015 8:19 am

Feraldus napsal: nepříjemnější je Miss tauntem
mam pala tanka mam dk tanka mam druida tanka nikde nemam hit cap a skoro ziadny hit a nikdy som taunt nemisol

Poeet p?íspivku : 365
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Adva za Tue May 26, 2015 8:31 am

Feraldus napsal: nepříjemnější je Miss tauntem
Neviem kde žiješ, ale taunt je spell, ktorý sa nedá missnúť. Jediná vec, ktorá je považovaná za taunt, a môže missnúť je Death Grip, a ten missuje preto, lebo na twine sa berie miss spellu hneď ako miss tauntu. Normálne pri misse Gripu má mať target stále taunt, no nebude gripnutý.

Get yo shit together m8.
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Raizen za Fri May 29, 2015 7:58 am

Nepřijat. Hodně štěstí v jiné guildě

Beer will change world!I dont know how but it will

Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Registration date : 15. 03. 10