[NEPŘIJAT] Rodlik - FIRE Mage

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

[NEPŘIJAT] Rodlik - FIRE Mage

Příspěvek  Rodlik za Sun Apr 26, 2015 3:52 am

Název postavy a lvl:   Rodlik 85lvl

Věk: 22let

Class a Talenty : FIRE Mage 6/32/3

Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Rodlik

Zkušenosti s tvou classou a theorycraft: Mága hraji  9let , nikdy jsem nehrál jinou class

Staty: Spell Hit cap (17%=1704) > Intellect > Haste cap (> Critical > Mastery
Intellect - gemuju int -> Spell Poweru, Crit
Critical - crit =čím víc tím líp :-)
Mastery - pro fire mága docela nedůležitý

Profese: ENG(525) a MIN(525) -> ve velmi blízké době předělám MIN na BS

Zkušenosti s raidy (Cata) : Pokladám za samozřejmost jít na raid 100% připraven, znát veškerý  encounter a nefailovat , znám taktiky na veškeré dostupné bosse . Projité mám všechny normály , ale zaručuji  ,že HC módy nebudou žádný problém!!

Čas in game a čas na raidy: Když je potřeba , jsem nolifer Troll! , považuji za samozřejmost při progressu setrvat do pozdních nočních hodin :-)

Altové : Nemám

Co můžu nabídnout: No tady bych to trochu rozepsal Smile  , WOW jsem vždy hrál jen proto , abych byl v TOP dmg (to je má úloha) a maximální mírou mohl  pomoct guildě v co nejlepším progressu  (v dobách naxxu nebylo na serveru moc mágů kteří by mě dokázali předmgovat) Jelikož jsem se vrátil k aktivnímu hraní zhruba před měsícem  odpovídá tomu i můj gear, který má velké mezery , ale během následujích 2-3ID bych mohl mít konečně full normal eq Smile(Když se nachomýtnu k nějaké dobré partě tak i nějaký HC ITEM) , doufám , že eq nebude problém , bo do otevření firelands zbývá dlouhá doba :-)  Považuji za samozřejmost jít na raid vždy VČAS , a maximálně připraven!

Na závěr bych rád uvedl proč jdu k vám :-)

Znám vás od TBC , guilda která se dokázala držet bez rozpadu 8let ,  zaslouží uznání a respekt a rád bych přispěl co největším dílem aby se v tom pokračovalo a dokázali při otevření Firelands hrát prim a zabojovat o RF!  

Rodlik

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

Re: [NEPŘIJAT] Rodlik - FIRE Mage

Příspěvek  Adva za Sun Apr 26, 2015 4:09 am

Je pekné, že si svoju classu hral 9 rokov, no theorycraft nevidím nikde, takisto nevidím UI a nevidím, koľko si schopný vytočiť. Zatiaľ NIE, ak priložíš vyššie spomínané veci tak možno svoj názor zmením.
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Orcfood za Sun Apr 26, 2015 4:11 am

Tvůj přístup se mi docela líbí. V mágovi se moc nevyznám, ale co podotknu je, že máš špatné enchanty.
Therazane máš Exalted, tak změň enchant a zapracuj na Guardians of Hyjal Revered na ench na helmu.

Ještě tady zkus popsat svou rotaci/priority (neboj se jít do detailů) a přidej nějaký screen s DPS z raidu (stačí BH).
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Rodlik za Sun Apr 26, 2015 4:45 am

Já tušil , že jsem na něco zapomněl tak tedy *Paroubek*

Theorycraft: Základ je neztratit žádný gcd, dobrý positioning  
 promyšlené cd (používám macro  
/cast Combustion

/cast Flame Orb
/use Firelord's Gloves
/cast Mirror Image
/cast Berserking(Racial)
/use FlameCap
/use Volcanic Potion
Jakmile naběhne čehokoli CD valim to znova ,  také záleží kdy se použije BL , abych při jeho zapnutí vytěžil maximum

dále předvídat nutnost pohybu, znalost složitějších mechanik (Ignite/T3 a T4 HS, dot vs dmg increase, haste,...). Tohle mám jako mág dost jednodušší oproti ostatním dmg spellerum . Staty  intel>hit>sp>813 haste>crit>haste>mastery Opener: prepot>hard cast Pyro>Lb>Flame orb>Image Na větší range LB>HS>FB, jinak naopak nebo podle situace
Bohužel není uplně košér procování HotStreaku , někdy procuje jak má , někdy se mu moc nechce Shocked

Addony : DBM (samozřejmost!) Omen , Recount , OmniCC , MageNuggets

UI: http://screenshot.cz/CTFQE/  

dps screen bohužel nemám , ani jsem nato nepomyslel , pořád mám velké díry v eq které jsou furt znát, ale do 14dní yb to mělo být určitě dobré Exclamation

Rodlik

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Sun Apr 26, 2015 5:16 am

Krásný příklad někoho kdo hraje 9 let, ale celou dobu špatně... Theorycraft si krásně zkopíroval odjinud a úplně jiné osobě

Mága hraješ 9 let? Gemy strašné, UI wtf? Bindy nedostačující... PROTI

Naposledy upravil Nettle dne Sun Apr 26, 2015 9:03 am, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Raizen za Sun Apr 26, 2015 5:37 am

Jak už psal Nettle. Proti

Beer will change world!I dont know how but it will

Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Chizuru za Sun Apr 26, 2015 5:54 am

Mno, já toho o mágovi moc nevím, i když jednoho mám ale co bych řekl k přihlášce.. Je třeba vyhrotit tu repku s Hyjalem - čistě jen za questy se dá nabrat přímo až revered tak si myslím že to získat je otázkou jednoho odpoledne... Equip - ty gemy trochu bolí ale pochopim je když vemu že to gemuješ asi kvůli hitcapu (třeba ten full hit gem v pásku), i když alespoň ten v té chestě bych změnil na intel + hit fialový... Offhandu když už máš 346kovou, tak si kup za 950 JP Hermit's Lamp, má to hit/haste bez toho spiritu.. Podle talentů máš sice Firestarter, což je sice fajn, ale buď máš bind na Scorch nějak schovaný nebo nabindovaný není, což mi přijde jako trochu ... no řekněme nahovno. Co se addonů týče, tam moc kritizovat nebudu bo znám i lidi co hráli v klidu na Blizz UI (/wave Kodos - Don't Give Up!), ale aspoň ten CombustionHelper bych si pořídil, ale pokud Mage Nuggets zvládá to co CH tak fajn. A ještě makro... pokud je to doopravdy 
kód:
/cast Combustion
/cast Flame Orb
/use Firelord's Gloves
/cast Mirror Image
/cast Berserking(Racial)
/use FlameCap
/use Volcanic Potion

Tak je to celkem k ničemu, protože ti to ten Combustion odpálí první ještě před všemi těmi buffy Very Happy Combustion na konec a před to si dej /stopcasting, ať to můžeš hodit v pravou dobu bez ohledu na to jestli něco castíš nebo ne. No, poslední věc je taková, že netušíme kolik točíš, i když equip má mezery ještě.. Kdyžtak předlož aspoň z BH nějakej screen na konci, ať zjistíme jestli s tím něco aspoň umíš nebo jsou to jen silné řeči.

Co jsem vytknul si kdyžtak nějak pořeš, zas se mi nechce ti nedát ani šanci, takže zatím neutral
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Medvedik za Sun Apr 26, 2015 6:06 am

to macro ani nemoze fungovat pretoze orb a miror dava gcd

Poeet p?íspivku : 362
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  unanswered za Sun Apr 26, 2015 8:44 pm

dále předvídat nutnost pohybu, znalost složitějších mechanik (Ignite/T3 a T4 HS, dot vs dmg increase, haste,...). Tohle mám jako mág dost jednodušší oproti ostatním dmg spellerum . Staty  intel>hit>sp>813 haste>crit>haste>mastery Opener: prepot>hard cast Pyro>Lb>Flame orb>Image Na větší range LB>HS>FB, jinak naopak nebo podle situace
Bohužel není uplně košér procování HotStreaku , někdy procuje jak má , někdy se mu moc nechce Shocked

Dost mi to připomíná(je to stejný)jako část Gustoslavovi přihlášky do SODY, mohl si něco vymyslet sám.

unanswered

Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 23. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Orcfood za Sun Apr 26, 2015 10:46 pm

Gear je pro tebe vše, kopíruješ theorycraft, gemy otřesné, enchy stále špatně.
PROTI
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Letomas za Mon Apr 27, 2015 5:00 am

PROTI
Letomas

Poeet p?íspivku : 55
Registration date : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Mon Apr 27, 2015 5:07 am

Myslim, že můžete LOCK ten už se neozve... ve 22ti házet Ctrl+C na něco o čem nemám páru  Laughing

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Eithnee za Mon Apr 27, 2015 5:13 am

Celkově by nejspíše přijat nebyl, proto nebudeme bránit jeho ambicím do budoucna a zdržovat ho zde otevřenou přihláškou i nadále. 

Proto přeji mnoho úspěchů v jiné guildě.

Nepřijat a LOCK

2.5.2012 21:56:37 [G] [Cekinozka]: připadám si jak debil
3.6.2014 17:59:54 [G] [85:Moonrage]: jezisi kriste kazdy den mi pise word jaky sem op skiller 
Chytrý člověk získá víc od svých nepřátel, než hlupák od svých přátel. - Niki Lauda
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: