[NEPŘIJAT] Cahicek - Survival Hunter

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

[NEPŘIJAT] Cahicek - Survival Hunter

Příspěvek  Cahicek za Thu Apr 09, 2015 3:55 am

Název postavy a lvl: Cahicek
Věk: 21
Class a talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Cahicek&gn=Heroes+of+Sindragosa&group=1  (3,7,31) survival
Screen UI:http://www.imgup.cz/image/Ha8
Profese: ENG a LW
Popis addonů:  Recount, Omen, X- parl, DBM,
a pár dalších ...

theorycraft:
Priority statů: Agility
Hit Rating until hit cap
Haste Rating until soft cap
Critical Strike Rating
Mastery Rating
Haste Rating

Priority spellů: serpent , black arow ,explosive shot cobra arcane podle focusu se řídím
Opener:
pred bosse nahazim trapy a marku , hodim nastrel , rychle odpálím explosive shot ještě předtím než docválá na trapu abych měl o explosivku navic pak nahodim dotky serpeta a black arow a jedu combo explosive - arcane expolisve arcane pak natahuju cobra k vuli focusu a pokracuju dále vlastne rotuji tyhle spelly a orientuju se podle focusu

Pet Twisting – felguard pouze při openeru / aoe fightu případně při společném naběhnutí CD na Metamorphosis + Demon Soul! Jinak většinu fightu felhunter

Zkušenosti s Raidy:
WotLK cleared, Cata - Bot a BWD na normál,  HC halfous Hc magmaw Hc maloriak
Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:
Hele záleží na situaci mám ženu a dělám kolotoč 8cek a víkendy volné a do rána se to většinou dá pokud nemusím vstávat ve 4 na raní
Guildy a důvod odchodu:
Heoes of sindragosa - guilda progresla jen halfouse .., ale to mi až tak nevadilo jak neochota GUM s tím neco dělat
Máš nějaké alty?: mam low levly cekam na new season krásně to doepím a koupím veci za JP a valory
Reference:
Bohužel asi nebudou žádné možná pár lidi z naší G
Co můžeš jako hráč guildě nabídnout:
Hráče co se snaží ze své postavy vytáhnout maximum, nekonfliktního člověka a svoje zkušenosti,pozitivně naladit ostatní lidi a udělat i srandu
Něco o sobě:

Jmenuji se Denis je mi 21 let rád sportuji hraju hokej , dělám rozhodčího , pracuji ve fabrice hyundai rád se napiju jack daniels honey ,křídla a další studenské levné drinky :-D
S pozdravem

Omlouvám se možná za špatný dizajn přihlášky nebo pravopisu .... nemohl jsem najit panel nastroju tak to píši po slepu je to celkem hard .....
Cahicek.

Cahicek

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 09. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

Oprava

Příspěvek  Cahicek za Thu Apr 09, 2015 4:04 am

Kopíroval jsem základ od nejakého locka nechal jsem tam rotaci felguarda tak to prosím ignorujte a pochte moji stíženou situaci

Cahicek

Návrat nahoru Goto down

Re: [NEPŘIJAT] Cahicek - Survival Hunter

Příspěvek  Anonymní za Thu Apr 09, 2015 4:07 am

Četl jsem tvojí přihlášku jinde... což je momentálně jedno kde?! Každopádně přihlášku si napsal snad ještě hůř (CTRL-C od někoho jinýho? vážně?), theorycraft & gear celý špatně.... /BYE

!!!PROTI!!!

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Cahicek za Thu Apr 09, 2015 4:19 am

Nettle napsal:Četl jsem tvojí přihlášku jinde... což je momentálně jedno kde?! Každopádně přihlášku si napsal snad ještě hůř (CTRL-C od někoho jinýho? vážně?), theorycraft & gear celý špatně.... /BYE

!!!PROTI!!!

Ano byla to soda a přečti ,že jsem jim napsal ze podávám prihlasku jinde at popral jsem jim k dalším uspechum... no theorycraft ja to napíšu tedkom trošku lépe dám si na toa to pozor , co máš proti gearu nedokážu sehnat lepší věci .... snad se mi to u Vás podařim , Ano ctr +v at mám nejakej vzor prohlasky není tam od nej jediného slova

Theorycraft-Držím se jasně daných priorit pro tento content: Agility > Ranged hit cap (8%) > Haste soft cap (s T11 4setem nepotřebný) > Critical Strike > Mastery > Více haste.

"Rotace" aneb priorita spellů v ideální situaci při ideálním encounteru: Explosive Shot > Kill Shot > Black Arrow > Serpent Sting > Cobra Shot > Arcane Shot > Ready ICD na LaL nahození frost trapy (při pohybu)..… Při procu LaL střídat Explosive shot s Arcane Shotem / Cobra Shotem připadně v execute fázi s Kill Shotem Opener: Marka > Prepot > precast Cobra Shotu > Burst CDs > Serpent Sting > Explosive Shot > Black Arrow…..

Ty gemy co tam jsou jsou špatné jsem si toho vědom , sháním 2hej den JWC na pregemovaní surky mam

Cahicek

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Letomas za Thu Apr 09, 2015 4:20 am

V hunterovi se moc nevyznám, ale gear nic moc, hlavně ty gemy jsou tragédie. PROTI
Letomas

Poeet p?íspivku : 55
Registration date : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Thu Apr 09, 2015 4:25 am

To nemyslíš vážně, že ne? Jako opravu theorycraftu zkopíruješ můj?  Very Happy Very Happy Very Happy Nemám slov...

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Cahicek za Thu Apr 09, 2015 4:31 am

Nettle napsal:To nemyslíš vážně, že ne? Jako opravu theorycraftu zkopíruješ můj?  Very Happy Very Happy Very Happy Nemám slov...

Hele co ti mám na to říct , dělám to uplně stejně každej hunter to tak dělá tocím stejné spelly všechno stejné ..... bohužel rozepisovat se a nevidět na texty je hard koukal jsem se na více hunteru na therycraft a nekdy jsem s necim nesouhlasil tak jsem skopiroval ten co dělám

Cahicek

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Thu Apr 09, 2015 4:38 am

cahicek napsal:rychle odpálím explosive shot ještě předtím než docválá na trapu abych měl o explosivku navic pak nahodim dotky serpeta

nettle napsal:Opener: Marka > Prepot > precast Cobra Shotu > Burst CDs > Serpent Sting

Nemyslim si že děláš to stejné, slabá výmluva na CTRL + C

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Cahicek za Thu Apr 09, 2015 4:41 am

Nettle napsal:
cahicek napsal:rychle odpálím explosive shot ještě předtím než docválá na trapu abych měl o explosivku navic pak nahodim dotky serpeta

nettle napsal:Opener: Marka > Prepot > precast Cobra Shotu > Burst CDs > Serpent Sting

Nemyslim si že děláš to stejné, slabá výmluva na CTRL + C

Dělám to stejné klidně ti to ukážu na rhc nebo někde opravdu nejsem dobrej v psaní to co dělám dělám to automaticky .....

Cahicek

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Raizen za Thu Apr 09, 2015 4:42 am

Nemám z tebe dobrý pocit. Proti

Beer will change world!I dont know how but it will

Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Cahicek za Thu Apr 09, 2015 4:49 am

Raizen napsal:Nemám z tebe dobrý pocit. Proti

Nevím s čeho máš špatnej pocit , ale jsem opravdu pohodovej kluk rád chodím raidy rád se zlepšuju i když muj skill ve wow je opravdu na vysoké urovni co se týče točení escapu atd atd , ale je to vaše rozhodnutí a já ho nebudu jen se omluvím za to tragokomické vypisování přihlášky nejsem v tom moc zběhlej vždy mě brali do guild podle nicku a mohl jsem si vybírat , tedkom jsem neznámej a mám vcelku problém sehnat dobrou guildu ....

Cahicek

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ruben za Thu Apr 09, 2015 5:15 am

Tak to Gl inde, nick mi nehovorí nič :/ Ak sa ti nechce ani prihlašku napisať ako ti mam veriť že si gut hráč?

Btw málo barviček Keepo

Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Cahicek za Thu Apr 09, 2015 5:19 am

Ruben napsal:Tak to Gl inde, nick mi nehovorí nič :/ Ak sa ti nechce ani prihlašku napisať ako ti mam veriť že si gut hráč?

Btw málo barviček Keepo

Pojebejte se fakt všichni dělám to tu 30 minut nevidím na to a ty napíšeš tohle .... no nic jebu na to GL v raidech

Cahicek

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Medvedik za Thu Apr 09, 2015 5:23 am

nevidis na to -
gems nic moc -
vystupovanie v prihlaske -
prihlaska -

proti

otazka na zaver  co si robil s tou prihlaskou 30 min. ?

Cahicek napsal: nevidím na to

Naposledy upravil Medvedik dne Thu Apr 09, 2015 5:30 am, celkově upraveno 1 krát

Poeet p?íspivku : 368
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Cahicek za Thu Apr 09, 2015 5:28 am

Medvedik napsal:nevidis na to -
gems nic moc -
vystupovanie v prihlaske -
prihlaska -

proti

otazka na zaver  co si robil s tou prihlaskou 30 min. ?

je zajimavé jak muzes poznat že na to nevidím ,ale ok .... no nevidim co pišu abych zjistil kde jsem a co napsat musím to zaznačit atd atd ...

Cahicek

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sleephealer za Thu Apr 09, 2015 5:57 am

nemam co dodat, vše bylo vypsano PROTI
Sleephealer

Poeet p?íspivku : 81
Registration date : 24. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Wesa za Thu Apr 09, 2015 5:57 am

Podle mě jedna z nejlepších přihlášek za dlouhou dobu + felhunter se do raidu hodí. PRO

Poeet p?íspivku : 1030
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Angellock za Thu Apr 09, 2015 6:01 am

PROTI
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Adva za Thu Apr 09, 2015 6:09 am

Takže
1) prihláška odfláknuta, to že si na to nevidel, a preto si robil prihlášku pol hodiny je bullshit, keby si nad tým strávil pol hodiny, tak by si si všimol toho tlačítka úplne napravo. Ďalšia vec, je taký problém použiť nejakú kreativitu ? Prihláška je jednoduchý wall of text a človek tam hľadá nejaké info, a nájde všetko, len nie to, čo hľadal.
1. PROTI
Spoiler:
2) Ak je podľa teba úplne v poriadku CTLR-C niekoho theorycraft a potom si ho hodiť do vlastnej prihlášky, a pritom sa obhajovať, že je to to isté, ako to robíš ty, nie je celkom v poriadku. Môžeš postupovať tak isto ako Nettle, tak ako každý jeden hunter, ale keby si to aspoň napísal vlastnými slovami. 
2. PROTI
3)
Cahicek
Nevím s čeho máš špatnej pocit , ale jsem opravdu pohodovej kluk rád chodím raidy rád se zlepšuju i když muj skill ve wow je opravdu na vysoké urovni co se týče točení escapu atd atd , ale je to vaše rozhodnutí a já ho nebudu jen se omluvím za to tragokomické vypisování přihlášky nejsem v tom moc zběhlej vždy mě brali do guild podle nicku a mohl jsem si vybírat , tedkom jsem neznámej a mám vcelku problém sehnat dobrou guildu ....
To, že nám tu vravíš niečo o tom, že si pohodový a dobrý hráč, a o tom, že ti prihlášky nejdú je komické. Nikto ti nevraví, že máš mať najlepšiu prihlášku na svete, ale keby si sa do tej guildy chcel dostať, tak si dáš záležať na jednej veci, na ktorej tvoje prijatie záleží, a to je prihláška.
3. PROTI

Finálny verdikt: PROTI
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Curry za Thu Apr 09, 2015 6:57 am

Cahicek napsal:
.... no nevidim co pišu abych zjistil kde jsem a co napsat musím to zaznačit atd atd ...
Vypni si editor mode. Je to to tlacitko napravo na panelu uprav.

Curry

Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 09. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kodos za Thu Apr 09, 2015 6:58 am

Cahicek napsal:Pojebejte se fakt všichni dělám to tu 30 minut nevidím na to a ty napíšeš tohle .... no nic jebu na to GL v raidech
Very Happy

Tobě taky, hele. Už sem nepiš.
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Orcfood za Thu Apr 09, 2015 7:08 am

Úroveň...
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Eithnee za Thu Apr 09, 2015 7:27 am

No co dodat...  Snad jen... Hyhy

Lock

2.5.2012 21:56:37 [G] [Cekinozka]: připadám si jak debil
3.6.2014 17:59:54 [G] [85:Moonrage]: jezisi kriste kazdy den mi pise word jaky sem op skiller 
Chytrý člověk získá víc od svých nepřátel, než hlupák od svých přátel. - Niki Lauda
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: