[PŘIJAT] Weohstan, Only Protection Warrior

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

[PŘIJAT] Weohstan, Only Protection Warrior

Příspěvek  Weohstan za Thu Jan 08, 2015 9:44 am

Název postavy a lvl: Weohstan, 85
Věk: 27
Class a talenty (odkaz nebo screen): Protection (5/5/31), secondary spec Fury (nevyužívám ((8/31/2) )
Armory: momentálně nefungující - Grauno povolil nedávat link.
Screen tvého UI při raidu + stručný popis důležitých addonů (k čemu daný addon používáš a proč): UI screen, http://postimg.org/image/kzxut4fdr/ http://postimg.org/image/cbo9mx28z/full/ druhy screen ze zapnutym zviditelněním všech bindů, není jich moc - tankuji způsobem 5x 13 macer
Zkušenosti s tvou classou - theorycraft (rozepsat rotaci, priority statů, gemování,...): zkušenosti za prot warra mám již 7mým rokem. Priorita statů je následovné (Stat + vysvětlení): Mastery (prioritní stat čislo 1, zvyšuje šanci na block + critical block, nejdůležitější stat vůbec) --> Parry (Parry trpí menším DR (Diminishing Returns), upřednostňuji hlavně proto, že procuje talent Hold the Line (zvýšený crit o 10% do všech abilit = větší threat) + je bonus ze Strenght) --> Armor (permanetní redukce psychical damage v kombinaci s Mastery tvoří silnou perma redukci tohoto statusu) --> Dodge (zvyšuje celkový avoidance, je výhradně jen k tomuto bonusu) --> Stamina (Staminu neupřednostňuji, dodává pouze větší bonus do attack poweru z Vengeance)

Theorycraft: 

Single: Commanding or Battle shout (dle potřeby raidu) na +20 Rage --> Charge + Shield Block + Shield Slam + Trinket na redukci Spell damage Taken (Rage z charge + boostnutý block and critical block a dmg Shield Slamu o 100% - Shield Slam je nejpreferovaná abilita (má největší generaci threatu) --> Revenge + Heroic Strike (Burst dmg a threat pro udržení targetu) --> 3x Devastate (redukce armoru + generace threatu) --> Rend (bleed dmg pro help dmge raidu na aggro nemá takový vliv) --> Thunder Clap (boost Shockwavy 3 stupně + slowed melee attack speed + obnova bleed dotky Rend) --> Shockwave (na 3 stupni dává největší dmg i threat) Samozřejmě vuživám prioritní systém dle situace, co má pro mě největší přínos. Ability výše točim na CD a vše v macrech. Netankuji po 1 abilite. dále využívám mobility warra (Intercept, Heroic Leap, Charge a Intercept - vš dle situace)

Multi AoE: Podle situace, pokud je trash snadný na dmg taken začínám Heroic Leapem, pokud je tezší dávám Shield Wall pak Heroic Leap, dále Rend + Thunder Clap + Cleave a následný Shockwave. Pak nastackuji Shockwave do 3 urovně což mi vychází do CD, proto nemam na Shockwave glyph. Takto vše točím na CD včetně SS (shield Slam), Revenge 

PS: Self heal Victory Rush používám jen když je to nutné, nezapoměl sem ho zmínit ale do systému se nezařazuje z důvodu že procuje jen pod 20% hp moba / bosse.

Profese: BS a Mining - vše full
Zkušenosti s raidy (hlavně na Cata): WoW hraju 7 let a za tu dobu sem class ani spec nevystřídal za nic, takze o tomto specu vím (doufam) opravdu všechno. S raidy mam all zkušenost, tady na Twinu sem jel od TBC dále Wotlk a ted CATA.
Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: sem pracující člověk, takže pokud nebudu v práci (dělám 12cky) nemám problém s tím abych přišel
Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč?: přihlášku podávám z guildy Conspiracy, nemám vůči kolektivu ani guildě žádné výhrady, je to dobrá guilda, fungující. Podávám přihlášku neb sem zvyklý na jiný režim a sem zvyklý být vytěžován na 100%. Sem zvyklý na disciplínu.
Máš nějaké alty?:  nemám žádné - All prodány
Reference: U tanka myslím netřeba Smile
Co můžeš jako hráč guildě nabídnout?: Určitě ano, člověk se učí celý život
Něco o sobě: Jsem Pavel, pracuju jako programator komunikacnich siti pro armadu CR. Dalši info dodam dle otazek, vite, nemam rad kdyz si o me lidi ctou verejne. V guild sekci pripadne neni problem vypsat zivotopis Wink Diky za vas cas a preji pekny vecer Smile

Weohstan

Poeet p?íspivku : 42
Registration date : 08. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Re: [PŘIJAT] Weohstan, Only Protection Warrior

Příspěvek  Kodos za Thu Jan 08, 2015 10:22 am

Nečetl jsem.

Vzhledem k tomu, co vím, jednoznačně PRO Thumbup
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Grauno za Thu Jan 08, 2015 10:22 am

opravené screeny:

http://postimg.org/image/kzxut4fdr/

http://postimg.org/image/cbo9mx28z/full/

tak k hráči.. 

vedl jsem s ním na mumble dohromady cca dvouhodinový rozhovor, jak o Theorycraftu, tak o vsech dalsich moznych hovadinach.. 
Kdyz jsem se sem na zacatku cataclysmu hlasil za protect warriora, vedl jsem obsahlou prihlasku taky prave pres toto a tento warr, jako prvni snad, ktere jsem na cata potkal, mi dokazal vysvetlit, proc by mel prave jet spise do PARRY nez do DODGE.

Dále mi dokazal bez problemu objasnit, proc nevyuzivat 4. set bonus (ikdyž ja jsem proste zastancem toho, ze nekde by se hodil mohl Very Happy ) tak mi dokazal objasnit i rozdily v talentech.. +

Další věc, co objasnil, proč právě tyhle glyphy atp... +

Domlouval jsem se zároveň s Wesíkem a Weohstan se zítra dostaví na test heroiců, kde se zjistí, jak je na tom se zkusenostma, jak je na tom se znalostma taktik a jak se chová... 

Celkové mé hodnocení tedka vychazi na PRO - ovšem zítrejsi raid muze cokoli zmenit Smile
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Orcfood za Thu Jan 08, 2015 10:32 am

Sice za prot warra už nehraju primárně, ale mám o něm vše zjištěné. Nemám co dodat, opravdu jsi mě potěšil. Na twinstaru jsem ještě neviděl prot warriora, který by správně chápal váhu statů, cd a abilit. Nic neumí a vymlouvají se na buglý block, který je funkční.
Jen se zeptám, používáš Demoralizing Shout? Funguje i na raid bosse.
Jinak equip skvělý, talenty hezky univerzální, ten Victory Rush udělá hodně. (Jen na Nefariana ten Piercing Howl  Smile) + skvělá povaha
Po společném RDF progressu a téhle přihlášce vidím, že se o tobě u nás v guildě neříkají skvělé věci jen tak zbůhdarma. PRO

(Pardon za slohovku, prot warr byl vždy moje vášeň.)
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Weohstan za Thu Jan 08, 2015 10:36 am

Orcfood napsal:Sice za prot warra už nehraju primárně, ale mám o něm vše zjištěné. Nemám co dodat, opravdu jsi mě potěšil. Na twinstaru jsem ještě neviděl prot warriora, který by správně chápal váhu statů, cd a abilit. Nic neumí a vymlouvají se na buglý block, který je funkční.
Jen se zeptám, používáš Demoralizing Shout? Funguje i na raid bosse.
Jinak equip skvělý, talenty hezky univerzální, ten Victory Rush udělá hodně. (Jen na Nefariana ten Piercing Howl  Smile) + skvělá povaha
Po společném RDF progressu a téhle přihlášce vidím, že se o tobě u nás v guildě neříkají skvělé věci jen tak zbůhdarma. PRO

(Pardon za slohovku, prot warr byl vždy moje vášeň.)

Tak to si budeme rozumet Smile demoralizing Shout samozrejme pouzivam (pardon za mijilku Very Happy ) Piercing Howl sem nepouzival neb sem addky netankoval da se rict nikdy. Takze np udělat spec tak, aby tam byl Smile coz vlastne muze byt muj prot off spec Very Happy 

Moc dekuji za kladne ohlasy, ptejte se na cokoli Smile

Weohstan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Thu Jan 08, 2015 10:39 am

Ahoj, spolu denně nějaké to RHC zajdeme a vím že jsi tank opravdu na vysoké úrovni a jednoduše opravdu UMÍŠ! Ale nebyl bych to já abych si nerejpnul... zajímalo by mě pár detailů jak to s tebou vlastně je?!

V přihlášce do Hell Drivers ti ještě ne tak dávno bylo 22let a co si pamatuju topic při tvém odchodu z HD, tak tam jsi uvedl že se stěhuješ do Německa proto teď minimálně rok nebudeš moc hrát?! Jak to s tím časem bude? Stejně tak, jak si každý všiml nemáš zrovna lechce (ne)získatelný titul "Death´s Demise"...

Moje PRO máš, ale rád bych aby jsi veřejně odpověděl na tyto otázky Wink

P.S. ty tvý ikonky macer jsi vychytal, vůbec bych netušil  Very Happy

Naposledy upravil Nettle dne Thu Jan 08, 2015 10:46 am, celkově upraveno 4 krát

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Rotak za Thu Jan 08, 2015 10:41 am

PRO tento človek vyzerá že vie, síce ja prot warra neviem lebo ho odsudzujem ale však skúsime Very Happy Very Happy a ešte keď sa teda máš dobre ďalšie plus Razz

Rotak

Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 23. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Weohstan za Thu Jan 08, 2015 10:45 am

Nettle napsal:Ahoj, spolu denně nějaké to RHC zajdeme a vím že jsi tank opravdu na vysoké úrovni a jednoduše umíš! Ale nebyl bych to já abych si nerejpnul... zajímalo by mě pár detailů jak to s tebou vlastně je  Cool  V přihlášce do Hell Drivers ti ještě ne tak dávno bylo 22let a co si pamatuju topic při tvém odchodu z HD, tak tam jsi uvedl že se stěhuješ do Německa proto teď minimálně rok nebudeš moc hrát?! Stejně tak, jak si každý všiml nemáš zrovna lechce získatelný titul "Death´s Demise"...

Moje PRO máš, ale rád bych aby jsi veřejně odpověděl na tyto otázky Wink

Ano, do nemecka sem odjel, neb sem prave z nemecka i lognuty Smile V dobe kdy nejsou raidy loguje kamos, pac ja nemam na to tolik casu, proto loguju jen v den, kdy jsou raidy (pres tyden makam abych si mohl na den raidu vzit volnasko) Smile V HD sem to psotnul tak nejak blbe (moje chyba) protoze jsem nevdel jak se situace bude vyvijet. v HD sem byl jen par raidu protoze prace bylo a je porad hodne a jejich RT mi zrovna nesedel protoze sem jeste dojizdel v te dobe do zamestnani. Jinak v nemecku pobudu do brezna pristiho roku, pak jedu domu Smile

Deaths Demise a dalsi dotazy uz byly vysvetleny na mumble Grauunovi, ale shrnu to znova. Deaths Demise padl v SODE, po usilovnem trapeni a namahani, RF Algalona padl drive nez sme se dostaly pres yogga +0 Wink

Weohstan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Weohstan za Thu Jan 08, 2015 10:46 am

+ edit: Nemuzu upravit prispevek, ale rekl jsem Graunovi ze sem vek zapomel opravit neb sem kopiroval vzor a promazaval prikladove vety Very Happy tak sorry Very Happy Ale zapasil jsem s vasim editorem a pak mi Grauno rekl ze tu mate switch Very Happy

Weohstan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Thu Jan 08, 2015 10:48 am

Tak teď už vůbec nevim s kym to ty RHC teda chodim  Sad Very Happy  Každopádně PRO...díky za odpověď

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Weohstan za Thu Jan 08, 2015 10:51 am

Nettle napsal:Tak teď už vůbec nevim s kym to ty RHC teda chodim  Sad Very Happy  Každopádně PRO...díky za odpověď

Neboj se Smile Chodis je se mnou Very Happy

Weohstan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Grauno za Thu Jan 08, 2015 11:04 am

Weohstan napsal:Neboj se Smile Chodis je se mnou Very Happy

Nettle, ty mi zahýháš? Sad
Grauno

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Morvudd za Thu Jan 08, 2015 11:19 am

pro fanoušky firefoxu, tady je link na armory

"Něco o sobě: Jsem Pavel, pracuju jako programator komunikacnich siti pro armadu CR. Dalši info dodam dle otazek"

abys s tím pak neměl problémy Laughing

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Weohstan za Thu Jan 08, 2015 11:38 am

Morvudd napsal:pro fanoušky firefoxu, tady je link na armory

"Něco o sobě: Jsem Pavel, pracuju jako programator komunikacnich siti pro armadu CR. Dalši info dodam dle otazek"

abys s tím pak neměl problémy Laughing
Nemyslel jsem praci Very Happy Ale osobni zivot atd :-)

Na otazku osobnosti nebo povahy atd odpovim na co chcete :-)

Weohstan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Medvedik za Thu Jan 08, 2015 1:31 pm

pico grauno ty si spravil z wara elfa ?

k prihlaske je jedno co napisem aj tak tu ziadny prot war dlho nevydrzi

Naposledy upravil Medvedik dne Fri Jan 09, 2015 2:18 am, celkově upraveno 1 krát

Poeet p?íspivku : 368
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Tod za Fri Jan 09, 2015 1:58 am

UI fajn len mi tam chýba X-pearl a bindy mať nemusíš, tu všetci klikáme  Cool
Ale aj tak máš moje PRO
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Weohstan za Fri Jan 09, 2015 2:00 am

Tod napsal:UI fajn len mi tam chýba X-pearl a bindy mať nemusíš, tu všetci klikáme  Cool
Ale aj tak máš moje PRO

Smile X-Perl nepouzivam, v ElvUI mam veskery prehled ktery potrebuji. 

Diky moc Wink

Weohstan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Weohstan za Sun Jan 11, 2015 4:33 am

Zdravím pánové, chtěl jsem jen dopředu oznámit, jelikož už vím příčinu problému lagů a pádů, volal mi dnes Provider a oznámil, že bude problém setrvávat nejspíše do zítřejšího večera. Pokud bych byl nestabilní, není to mou vinnou. Píši dopředu aby nevznikly nějaká nedorozumění. Díky za pochopení.

Weohstan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Weohstan za Sun Jan 11, 2015 8:25 am

Tímto se všem členům guildy omlouvám za svou absenci, bohužel se nemohu ani na mummble připojit natož do WoWka... Sad

Screeny o tomto problému zde postnu až se to trochu ustálí, momentálně sem čekal od 18:48 abych mohl napsat alespoň tento příspěvek. Chtěl jsem ze sebe dnes i v ten pátek vymáčknout to nejlepší, bohužel takto se nedá hrát. Nechci se na to vymlouvat, to vůbec ne, ale svou vinu to taky nese...Sad

Snad tento problém neovlivní Vaše rozhodnutí. Děkuji a přeji příjemný zbytek večera.

Weohstan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Grauno za Sun Jan 11, 2015 8:33 am

Weohstan napsal:Tímto se všem členům guildy omlouvám za svou absenci, bohužel se nemohu ani na mummble připojit natož do WoWka... Sad

Screeny o tomto problému zde postnu až se to trochu ustálí, momentálně sem čekal od 18:48 abych mohl napsat alespoň tento příspěvek. Chtěl jsem ze sebe dnes i v ten pátek vymáčknout to nejlepší, bohužel takto se nedá hrát. Nechci se na to vymlouvat, to vůbec ne, ale svou vinu to taky nese...Sad

Snad tento problém neovlivní Vaše rozhodnutí. Děkuji a přeji příjemný zbytek večera.

Jelikož typuji, že další ID (16.1.2014) se ještě HC verze neotevřou a dneska jsme se o tobě krátce na mumble zmínili, pokud Wesa nebude nic měnit a bude to tak jak řekl, tak PŘÍŠTÍ ID bud v PÁTEK (19:30) nebo v NEDĚLI (19:00) si tě vezmeme ještě na 1 TEST RAID

Přesný den ti sem ještě doplňí Wesík.
Grauno

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Weohstan za Sun Jan 11, 2015 8:36 am

Budu s tím počítat

Weohstan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Wesa za Sun Jan 11, 2015 8:40 am

Jak psal Grauno, buď tu příští týden v 19:30 - půjdou se normaly.

Poeet p?íspivku : 1030
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Weohstan za Sun Jan 11, 2015 8:44 am

Dobře,

počítám s tím.

Weohstan

Návrat nahoru Goto down