[NEPŘIJAT] Unholy / Blood Death Knight - Dortoff

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

[NEPŘIJAT] Unholy / Blood Death Knight - Dortoff

Příspěvek  Dortoff za Wed Dec 17, 2014 2:15 pm

Název postavy a lvl: Dortoff, 85
Věk: 19

Class a talenty:  Unholy(05/00/36), Blood(33/02/06)
Armory:  Twin nefungují, tak aspoň nějaký menší screen zde
Screen tvého UI při raidu + stručný popis důležitých addonů (k čemu daný addon používáš a proč):  Screen UI Nepoužívám žádné speciální UI addony, jsem zvyklý na classic UI, klasicky DBM na přehled abilit bossů, recount na měření dps/healingu nebo jakékoliv jiné hráčské aktivity, zbytek jsou nepodstatné addony
Zkušenosti s tvou classou - theorycraft (rozepsat rotaci, priority statů, gemování,...):  Rotace - dotky skrz outbreak, fester a scourge strike , stackování peta skrze deathcoil macro ( dark transformation je priorita ), peta stackuji pouze když mi procne free DC, když není nastackovaný tak je prioritní abilitou scourge strike , když je pet nastackovaný tak redoDC  a festerem si držím dotky ... staty - STR > HASTE > CRIT > MASTERY > HIT (8%) > EXP 26 - capy jsou samozřejmě prioritou , někdo jede bez expertise capu , já jsem na twinu zjistil, že mi více vyhovuje jet s exp capem... gemy - full strength ( když je set bonus větší než 20str tak namíchat s critem apod.)
Zkušenosti s raidy (hlavně na Cata):  Wow hraji cca od roku 2007 , začal jsem na Drak'thulu od otevření dark portalu ( mezitím jsem si to zkusil u spolužáků ) . Tam jsem hrál čistě PvE , ale nevím jestli se tomu dalo říkat pve :-D. Bylo mi asi 12. Přelom v mém PvEčkaření ( mladý nerd ) nastal , když jsem už poměrně slušně uměl tankovat za protadina a někdy na konci 2010 jsem měl tu čest farmit ICC s nejlepší CZ/SK guildou ever Black Division a stát se jejím členem. Před přechodem na cata jsem s wowkem skončil a char prodal za real money. Mezi tou mojí pauzou bez wowka jsem někdy před rokem občas něco zatankoval na menších freečkách, wowko mě znovu vtáhlo když jsem objevil twin cata. Komunita dobrá, našel jsem si i výbornou guildu se super komunitou vtipných lidí schopných progressu a výsledky stály za to.
Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:  Ve hře moc času poslední dobou netrávím , není co dělat ingame, na raidu můžu být do nekonečna.
Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč: Přicházím z guildy Undercity Bowling League, guilda se prakticky rozpadla, jelikož jsme měli všichni naraidováno hodně a gear skoro full, tak jsme čekali na open HC mod, no od hodně lidí vyšlo to, že nemají na wowko čas ( škola apod.), ostatní přešli jinam protože nevydrželi bez raidování asi. Mrzí mě to ( exalted repka ) a výborná komunita super lidí schopných i po trilionech wipech stále pokračovat ( o tom to PvE je ).
Máš nějaké alty?:  Ne, jsem typ člověka zaměřující se na dokonalost svého maina.
Reference: Nefarian PUG, Al'akir z BH bohužel nic nemám
Co můžeš jako hráč guildě nabídnout?:  Svoje zkušenosti, ingame help a zábavu.
Něco o sobě:  Jmenuji se Marek, studuji IT a mám rád vodku.

Dortoff

Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 17. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: [NEPŘIJAT] Unholy / Blood Death Knight - Dortoff

Příspěvek  Anonymní za Thu Dec 18, 2014 2:36 am

Dortoff napsal:Máš nějaké alty?:  Ne, jsem typ člověka zaměřující se na dokonalost svého maina.
To se mi trošku odporuje po RHC s tebou a do dokonalosti to má daleko, ale dál bych to nerozebíral je to jenom RHC :)) Nábor uzavřenej, do melee nevidim ale nemyslim si že DK potřebujeme. Za mě PROTI

Naposledy upravil Nettle dne Thu Dec 18, 2014 3:29 am, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dortoff za Thu Dec 18, 2014 2:56 am

Nettle napsal:
Dortoff napsal:Máš nějaké alty?:  Ne, jsem typ člověka zaměřující se na dokonalost svého maina.
To se mi trošku odporuje po RHC s tebou a do dokonalosti to má daleko, ale dál bych to nerozebíral je to jenom RHC Smile) Nábor uzavřenej, do melee nevidim ale nemyslim si že je DK potřebujeme. Za mě PROTI
No ono jakožto po cca 3 měsících co jsem RHC chodil je asi jasné, že si nebudu pamatovat useless taktiky (mám taky život), navíc když ještě hraju pandy Smile Jinak nevim co ti přišlo odporující, ale mně přišel odporující už i přístup tý vaší groupy =  komunikace, nikdo mě ani nepozdravil a nulová reakce na to že jsem napsal, že jsem k vám podal přihlášku taky nebyla zrovna pozitivní, ale no hate. A nejvtipnější mi přišlo, když jsem napsal 2 minuty afk před lognutím rhc, že musím pomoct s něčím přítelkyni a vstát z postele a hunter hned napsal vysloveně že na to sere, že nechce čekat, v něčem to chápu a v něčem taky ne, tohle není retail a na tu dokonalos,  tím jsem nemyslel, že jsem dokonalý, ale aby ta classa byla dokonale sestavená a to, že to soudíš podle RHC, kterej mám totálně na háku je sad.

Dortoff

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Grauno za Thu Dec 18, 2014 3:01 am

No, tak Křížek to určitě nemyslel na tebe, ale když už, tak na mě, protože jsem switchoval z resto do bala.

Další, já osobně jsem tě zdravil a to, že jsi tam napsal, že jsi k nám napsal přihlášku.. to ti k tomu mám gratulovat nebo co? 

Z mého pohledu si myslím, že nejsi hráč, který by pro naší guild měl nějaký určitý přísun.. (co se týče HC raidu).

Další co napsal Nettle, přijde mi, že znalost classy není taková, jaká by měla být... 

A poslední perlu co vytáhnu napsat před bossem, ať jdu tankovat, že tě to nebaví... 

Shrnuto => Ikdyž by jsme 1 DK dmg i s off specem tanka rozhodně využili, dle mého názoru to nemáš být ty. Promiň.

PROTI

Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dortoff za Thu Dec 18, 2014 3:06 am

Grauno napsal:No, tak Křížek to určitě nemyslel na tebe, ale když už, tak na mě, protože jsem switchoval z resto do bala.

Další, já osobně jsem tě zdravil a to, že jsi tam napsal, že jsi k nám napsal přihlášku.. to ti k tomu mám gratulovat nebo co? 

Z mého pohledu si myslím, že nejsi hráč, který by pro naší guild měl nějaký určitý přísun.. (co se týče HC raidu).

Další co napsal Nettle, přijde mi, že znalost classy není taková, jaká by měla být... 

A poslední perlu co vytáhnu napsat před bossem, ať jdu tankovat, že tě to nebaví... 

Shrnuto => Ikdyž by jsme 1 DK dmg i s off specem tanka rozhodně využili, dle mého názoru to nemáš být ty. Promiň.

PROTI
Ne nezdravil mě absolutně nikdo a jenom mě zajímá v čem soudíš negativitu znalosti mojí classy, rád o tomhle diskutuji.

Dortoff

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kodos za Thu Dec 18, 2014 3:12 am

Obecně vzato, myslím, že by takhle nemělo vypadat Tvé vystupování vůči někomu, od koho něco žádáš. V tomto případě je to Tvá arogance a celková absence pokory vs. naše místo v guildě.

Na základě výše napsaného a uzavřeného náboru, se nemůžu vyjádřit jinak, než PROTI

Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Raizen za Thu Dec 18, 2014 3:19 am

Jsem moc rád že se tu řeší kdo koho nezdravil. Docela by mě zajímalo, jakou reakci jsi čekal na to že jsi napsal "mám u vás přihlášku" ? A když už si nepamatuješ useless taktiky, tak se třeba zeptám že jo, nebo něco řeknu. Jen když už tady řešíš komunikaci.  No nebudu to tu dál rozebírat, ale mám pocit že nejsi člověk co by u nás vydržel dlouho. Proti

Beer will change world!I dont know how but it will

Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dortoff za Thu Dec 18, 2014 3:26 am

Kodos napsal:Obecně vzato, myslím, že by takhle nemělo vypadat Tvé vystupování vůči někomu, od koho něco žádáš. V tomto případě je to Tvá arogance a celková absence pokory vs. naše místo v guildě.

Na základě výše napsaného a uzavřeného náboru, se nemůžu vyjádřit jinak, než PROTI
Nejedná se o aroganci, ale z mého pohledu je vysvětlení důvodu proč PROTI hodně stručné a jen jsem žádal o podrobnější vysvětlení, nevidím v tom žádné prvky arogance a to, že jsem napsal "ne nezdravil mě absolutně nikdo" , to je pouhá negace a možná ti to přijde arogantní, protože jsem za tím nenapsal xDxDxDxDxDxD a pokora tu je na takové úrovni jako vaše reakce na mojí přihlášku ( kvůli useless kravinám v rhc okamžitě proti, i když jsem vás upozorňoval ), přihlášku píši protože můj gum se včera domlouval s vaším gum a on řekl, ať podáme přihlášky ( byl předem informován i co jsme za classy), neřekl, že zde není možnost mého vstupu do guildy kvůli tomu že DK máte.

Dortoff

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Orcfood za Thu Dec 18, 2014 3:39 am

Tvé chování je opravdu zvláštní. Nezapomínej že ty máš přihlášku u nás a ne my u tebe.
Snad držím zobák, snažím se zapůsobit a čekám na odpověď.
Na to že máš "full epic", sice docela divně poskládaný, tak točíš průměrně. Kvůli tomu a totální absenci jakékoliv pokory dávám PROTI.

PS: ten parry gem v helmě fakt sluší :-)

Naposledy upravil Orcfood dne Thu Dec 18, 2014 4:05 am, celkově upraveno 1 krát

Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kodos za Thu Dec 18, 2014 3:48 am

Dortoff napsal:
Kodos napsal:Obecně vzato, myslím, že by takhle nemělo vypadat Tvé vystupování vůči někomu, od koho něco žádáš. V tomto případě je to Tvá arogance a celková absence pokory vs. naše místo v guildě.

Nejedná se o aroganci, ale z mého pohledu je vysvětlení důvodu proč PROTI hodně stručné a jen jsem žádal o podrobnější vysvětlení, nevidím v tom žádné prvky arogance a to, že jsem napsal "ne nezdravil mě absolutně nikdo" , to je pouhá negace a možná ti to přijde arogantní, protože jsem za tím nenapsal xDxDxDxDxDxD a pokora tu je na takové úrovni jako vaše reakce na mojí přihlášku ( kvůli useless kravinám v rhc okamžitě proti, i když jsem vás upozorňoval ), přihlášku píši protože můj gum se včera domlouval s vaším gum a on řekl, ať podáme přihlášky ( byl předem informován i co jsme za classy), neřekl, že zde není možnost mého vstupu do guildy kvůli tomu že DK máte.
Ty vůbec nevíš, o čem píšeš. Nejdříve bych si to trošku promyslel, ať tady ze sebe neuděláš úplného hlupáka. Nezapomeň, že tohle je veřejný topic.

Pokud Ti někdo napsal, ať podáš přihlášku, neznamená to (bohužel pro Tebe), automatický inv do guildy. Já vycházím z toho, jak vystupuješ a jaký je stav náboru.

Takže čau ahoj Thumbdown

Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Krizek za Thu Dec 18, 2014 3:49 am

Nelibi se mi jak nas tu upozornujes na to, ze neumime zdravit a jeste si stezujes, ze jsme ti neodpovedeli na hloupou otazku... no reakce nekoho kdo chce do nasi guildy by takto nemela vypadat, kodos to dobre shrnul...
Ano ja napsal ze na to mrdam, ale to nebylo mysleno vazne... Bylo to jen RHC a ty resis takove kraviny jako je komunikace v parte... Wink
Dps prumerne, nabor uzavren a tve reakce tady...  PROTI

Naposledy upravil Krizek dne Thu Dec 18, 2014 3:57 am, celkově upraveno 1 krát

Krizek

Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 27. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Iamawesome za Thu Dec 18, 2014 3:54 am

Špatně poskládany eq. Špatný přístup. Uzavřený nábor - na test raid není čas a ani si ho podle mě nezasloužíš. PROTI

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ruben za Thu Dec 18, 2014 3:55 am

Prepáč že sa ti nezdravíme a nepogratulovali sme ti za to že si dokázal napísať pár slov a nazvať to prihláškou lvl škôlkar a celé si to dal do štýlu veď mám u vás prihlášku so what. Určite len pre tento výstup od teba. btw armory fungujú dokonale (;  NIE

Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dortoff za Thu Dec 18, 2014 4:03 am

Krizek napsal:Nelibi se mi jak nas tu upozornujes na to, ze neumime zdravit a jeste si stezujes, ze jsme ti neodpovedeli na hloupou otazku... no reakce nekoho kdo chce do nasi guildy by takto nemela vypadat, kodos to dobre shrnul...
Ano ja napsal ze na to mrdam, ale to nebylo mysleno vazne... Bylo to jen RHC a ty resis takove kraviny jako je komunikace v parte... Wink
Mel jsi 20k dps na lastovi v BRC... pokud by se naslo misto pro jednoho DK, tak nebudu PROTI test raidu
Konečně někdo kdo dokázal napsat rozsáhlejší vyjádření, já bych nenarážel na kraviny jako komunikace a nebo rhc,hned první reakce na přihlášku řešila RHC Exclamation a to mne donutilo řešit pí******.

Dále k tomu, že to pro mě má znamenat automatický inv do guildy ( nikdo to neřek ) , nevím kde jsi vzal to, že si to myslím ( asi jiná dimenze myšlenek ). To že je to veřejný topic, nic extrémního to nemění na tom, že já jako uchazeč o přijetí do guildy bych čekal rozsáhlejší odůvodnění toho vašeho PROTI a ne toho, že všichni napíšou to co napsal první , vsadím se že většina z vás si obsah přihlášky ani rozsáhle nepřečetla. Toho se všichni očividně drží a zatím se tu úspěšně množí do puntíku stejné reakce , které nijak nesouvisí s hraním WoW. :-)

Dortoff

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dortoff za Thu Dec 18, 2014 4:07 am

Iamawesome napsal:Špatně poskládany eq. Špatný přístup. Uzavřený nábor - na test raid není čas a ani si ho podle mě nezasloužíš. PROTI
Špatně poskládaný eq ? :-D To jsi doufám nemyslel vážně...Ukaž mi jak bys ho poskládal lépe.

Dortoff

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Orcfood za Thu Dec 18, 2014 4:18 am

Orcfood napsal:PS: ten parry gem v helmě fakt sluší :-)
Já DK neovládám a i tak vidím, že je poskládaný špatně. Head ench a gemy, setovky, špatně talenty.
To máš nějakého tank hybrida. Takhle si dokonalost nepředstavuju.

Navíc armory jedou, můžeš se na Iamawesome podívat sám.

Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dortoff za Thu Dec 18, 2014 4:27 am

Orcfood napsal:Tvé chování je opravdu zvláštní. Nezapomínej že ty máš přihlášku u nás a ne my u tebe.
Snad držím zobák, snažím se zapůsobit a čekám na odpověď.
Na to že máš "full epic", sice docela divně poskládaný, tak točíš průměrně. Kvůli tomu a totální absenci jakékoliv pokory dávám PROTI.

PS: ten parry gem v helmě fakt sluší :-)
Jo ten parry gem je hezkej no ale v tank helmě Wink

Dortoff

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Iamawesome za Thu Dec 18, 2014 4:27 am

Dortoff napsal:
Iamawesome napsal:Špatně poskládany eq. Špatný přístup. Uzavřený nábor - na test raid není čas a ani si ho podle mě nezasloužíš. PROTI
Špatně poskládaný eq ? :-D To jsi doufám nemyslel vážně...Ukaž mi jak bys ho poskládal lépe.
Jasně, že jsem to myslel vážně. Už jen to, že mám v základu o 701 str víc o něčem svědčí. Setovky ti asi moc neříkají. Dále špatný talenty a ten mining...škoda dál něco říkat.

8x PROTI

NEPŘIJAT

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Raizen za Thu Dec 18, 2014 4:29 am

Lock. Pokud-li se wesa rozhodne jinak, a bude trvat ještě na otevření přihlášky, tak bude odlocknuta.

Beer will change world!I dont know how but it will

Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content Today at 1:40 pm

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: