[PŘIJAT] Restoration Shaman Sleephealer

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

[PŘIJAT] Restoration Shaman Sleephealer

Příspěvek  Sleephealer za Mon Nov 24, 2014 3:05 am

Nick: Sleephealer, 85
Věk: 15 Smile
Class a talenty: Shaman, Restoration 3/5/33,  secondary spec Enhancement 10/31/0
Profesion: JWC Mining (Takové ty druhe profesion, Fishing , Arch, Cooking
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Sleephealer
Screen tvého UI při raidu + stručný popis důležitých addonů: Screen boužel nemam (ale bezne v raidu vytočim kolem 20k +), používám, HealBOT(Můj oblíbeny addon HB, použivam ho už pres 2 roky a nikdy jsem snim neměl problemy ''Doporučuju všem healerum '' Smile dále, DMG/Heal metr (Kterej použivam kvuli sobe, abych vedel klk jsem nehealoval/nadmgoval a samozrejme se to snažim každy raid zlepšit)   
Zkušenosti s tvou classou - theorycraft (rozepsat rotaci, priority statů, gemování,...): Rotace (Enha) Unleash Elements,Flame shock,Stormstrike,Lava lash,earth shock,CD (Wolfs,Rage,(trinket)) Enha-Agi-Mastery-crit-haste (gemovani agi a když socket zluty tak Agi+mastery a když modry tak hit+agi) Restoration: Intel-haste cap-Mastery-Crit (ja osobne jedu mastery, ale je i ta možnost s critem)
(Gemování: červeny-intel, zluty- Int+mastery/haste, modry-Intel+spirit) 
Zkušenosti s raidy (Cata): Začinal jsem na Narniasu a došel na Souwell (jelikož kvuli male popce a nefunkčnosti raidu jsem odešel i s guildou na Twinstar) takže postava koupena , Raidy mam odprogresovane i v HC verzi (na souweli byly spusteny HC i s normalem a časem se uzavrelo) (BOT 4/4) (BWD6/6) (ToTFW 2/2)
Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: Jelikož jsem student tak vždy po Škole jsem ve WOW porad, večerni hodiny: no tu je trochu problem stim že o vikendu (Patek/Sobota) bych mohl dele ale jinak všechny jine dny max do 22:00
Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč?: Přecházím z guildy Limited Edition, Důvod: Jak jsem psal jsem Student takže mohu byt do 22h ve všednich dnech, a meli jsme raid time 19:00 Nedele,Středa,Čtvrtek, a jak jsem četl tak vy mate raid dny Patek/sobota/Nedele takže by to mohlo byt v poho 
Máš nějaké alty?( odkaz na armory):Ano mam RE3/PROT paladina nick Sleeppala http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Sleeppala
Profesion (alt):BS,Mining
Reference: Jak jsem psal v minule otazce 20k dps +
Co můžeš jako hráč guildě nabídnout?: Guilde mužu nabidnou svoje skušenosti a chut hrat , Svoji vtipnou povahu  Smile
Něco o sobě: Jmenuji se Jakub, je mi 15 let, Bydlim v Usteckem kraji, chodim do školy, žadne koničky nemam takže proto mam vice času byt ve hre, nemam moc dobry pravopis což jste si asi všimli  Smile, a jsem pohodar, rad pobavim lidi takže jsem docela vtipalek  Smile, tím bych to asi ukončil, doufam že se vam moje prihlaška bude libit, Hezky den preje Sleephealer

Sleephealer
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Re: [PŘIJAT] Restoration Shaman Sleephealer

Příspěvek  Medvedik za Mon Nov 24, 2014 3:32 am

proc nemas ench na headke a shouldroch ked repky mas

proc pises soketovat intel spirit a mas tam cisty spirit 

?

gear inak slusny

spis pro miesto nocturneho a gavika ktori maju nulovu dochadzku

Poeet p?íspivku : 365
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Grauno za Mon Nov 24, 2014 3:40 am

co si budeme povídat, další můj world človek.. jako zatim jsem v něm nejaký problém nenašel, tak snad ani nenajdeme Smile

PRO... 

PS: http://worldoflogs.com/guilds/327622/ - http://worldoflogs.com/reports/ofuzr6no6e5bnzh7/
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sleephealer za Mon Nov 24, 2014 3:54 am

Medvedik, na headce jsem zapoměl a na shouldery si seženu PVP, ta repka ktera potreba na PVE ench shouldery nemam boužel Sad
Sleephealer

Poeet p?íspivku : 81
Registration date : 24. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Jamik za Mon Nov 24, 2014 4:18 am

Nejedou mi teda ted vubec twin armory, takze talenty, gear a glyphy komentovat nemuzu, ale z toho co pises a jak jsem si zbezne prosel WoL, co tu postnul Grauno, tak mas takovy zajimavy rozlozeni spellu, kde jde videt, ze skoro vubec nepouzivas Riptide (coz bys mel ze dvou duvodu, je to strong a se 4P T11 ti to dava spirit. 

A ohledne cementa - #stay_resto. Cement fakt nema rotaci, ale priority a ty jsou jine, nez jsi napsal. To, co jsi popsal, je tak mozna pri pullu bosse. A k tomu gemovani, tak gemovani cehokoli jineho (teda pokud nepocitame dosazeni hit/expe capu) se vyplati jen tehdy, pokud dosanes stejne agi + jeste neco najvic oproti ciste agi.

Jo a ten mining, sice cement by te staminy potreboval trochu vic (jako melee, co ma min hp nez mage atd...), ale jinak to uplne topovka nebude.

Za me NEUTRAL.

Jamik

Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 08. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Grauno za Mon Nov 24, 2014 4:26 am

No ten Riptide jsem tam taky pořádně nenašel.. co se týče set bonusu, má ho cca 1-2 dny Very Happy takže to bych mu do teď  prominul.. teď  bych řekl, že ho rád bude používat Smile

EDIT: http://worldoflogs.com/reports/ofuzr6no6e5bnzh7/details/11/

Naposledy upravil Grauno dne Mon Nov 24, 2014 4:41 am, celkově upraveno 1 krát
Grauno

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sleephealer za Mon Nov 24, 2014 4:36 am

Tak to moc nechapu protože ja Riptide použivam porad kvuli tomu procnuti jak se casti rychleji chain a crituje Surge takže fakt nwm jestli to byl nejaky boss kde sem to vynechal nebo jsem byl death  Smile a set mam 5/3 a 300 VP do chesty takže do pristiho ID bude 5/4
Sleephealer

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Medvedik za Mon Nov 24, 2014 6:38 am

si kup legy a chestu z omnotronov

a tiez som unho videl riptajd tak nevem kam kukate

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Moonrage za Mon Nov 24, 2014 7:53 am

Já jsem Za Smile dáme si test raid a uvidíme Smile
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Orcfood za Mon Nov 24, 2014 10:04 am

Jsem taky pro test, na svůj věk vypadáš rozumně a určitě si necháš poradit. + Grauno doporučuje
Jinak se mi taky mining nelíbí, ale co už. A Therazane reputaci dodělat, za 3 dny grindu se to dá. (nebo rovnou inscription)

PS: armory jede aspoň ve firefoxu
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ruben za Mon Nov 24, 2014 11:55 am

Za ten heal bot by som ruky nohy lámal ale to je tvoja vec na ćom hráš. Chyba ench na shouldroch čo treba dohrotiť ako aj set bonus a nejake drobnosti ale. Nemame teraz hrotičov shamanov tj ak by sa za teba dobre Grauno prihovoril čo ako vidím sa snaží lebo má dobrú skúsenosť s tebou tak možno aj Test raid (;
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Wesa za Mon Nov 24, 2014 1:55 pm

Tak teď v tom mám trochu zmatek, podáváš si teda přihlášku za resto nebo enha, protože ty plynule v přihlášce přecházíš mezi obojím. Nejdřiv se dočtu že točíš 20k, tak si říkám, že asi dělám něco špatně v healu protože to nemám ani na Chimaeronovi, pak čtu, že používáš Healbot, hned nato zase něco o rotaci v enha, z čehož mi dochází že těch 20k bylo DPS a ne HPS (což se mi ulevilo, protože ještě nemusím pověsit kop... totemy na hřebík) a o 2 řádky níž už zase mluvíš o gemování do resta, což máš mimochodem trochu špatně.

Navíc budu dělat že tohle:
Tak to moc nechapu protože ja Riptide použivam porad kvuli tomu procnuti jak se casti rychleji chain a crituje Surge takže fakt nwm jestli to byl nejaky boss kde sem to vynechal nebo jsem byl death  Smile a set mam 5/3 a 300 VP do chesty takže do pristiho ID bude 5/4
jsem neviděl, protože to je totálně mimo - Tidal Waves rozhodně nezrychlují chain a Healing Surge se používá asi tak jednou za 3 raidy.

Nevím, zítra (teda dneska) si to přečtu ještě jednou, hezky pomalu a pak se rozhodnu co s tebou.

Poeet p?íspivku : 1030
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sleephealer za Mon Nov 24, 2014 7:07 pm

Uznavam že je vtom trochu zmatek ale podavam si prihlašku za Resto , a možna jsem si to spletl s jinym Talentem  Sad
Sleephealer

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Grauno za Mon Nov 24, 2014 7:14 pm

Sleephealer15 napsal:Uznavam že je vtom trochu zmatek ale podavam si prihlašku za Resto , a možna jsem si to spletl s jinym Talentem  Sad

Určitě, protože Riptide / Chain heal ti nahodi Tidal Waves, který zrychluje cast Greater healing wave a Healing wave Smile
Grauno

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Traken za Mon Nov 24, 2014 7:23 pm

Test raid.
Traken

Poeet p?íspivku : 844
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

.

Příspěvek  silverr za Tue Nov 25, 2014 10:38 am

PROTI

silverr

Poeet p?íspivku : 578
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Wesa za Tue Nov 25, 2014 10:49 am

Douho jsem zvažoval co s tebou. Rozhodně pokud bych si měl vybrat mezi 2-ma shamany co tu teď mají přihlášku, vybral bych tebe. Nicméně pak jsem si uvědomil, že HC budou otevřeny za nějakých 2,5 týdnu a ty máš bohužel tak velké mezery ve znalosti classy a taky nedodělaný equip, že by jsi nám asi při progressu moc nepomohl. Fakticky bys následující měsíce většinu času jen seděl na lavičce a čekal jestli se náhodou neuvolní místo. Proto je můj závěr PROTI.

Naposledy upravil Wesa dne Tue Nov 25, 2014 11:38 am, celkově upraveno 1 krát

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kodos za Tue Nov 25, 2014 11:06 am

Zvažoval jsem, jestli mám vyjádřit názor, nebo ne.

Popravdě jsem čekal, co napíšou ostatní. Bohužel, jsem si z předchozích reakcí na Tebe příliš velký názor neudělal.

Působíš na mě celkem nevyzrále, asi v tom hraje svou roli věk. Takže, pokud by se Wesa rozhodl nakonec přijat jednoho ze shamanů, viděl bych na této pozici raději Tibieho, kterému jsem dal nakonec PRO.

Bohužel v Tvém případě dávám PROTI
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Tod za Wed Nov 26, 2014 2:29 am

proti
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sleephealer za Sat Nov 29, 2014 4:46 am

Nakonec jsem nejakej Screen udelal :http://tinypic.com/view.php?pic=1198je0&s=8#.VHnp9tKG9CA
PS: už jsem zrušil Mining a udelal INS na Shoulder Ench
Sleephealer

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kodos za Sat Nov 29, 2014 5:09 am

Kodos napsal:PROTI

Co to je za UI? No
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ruben za Sat Nov 29, 2014 5:48 am

800x600 + 2x raid UI
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Medvedik za Sat Nov 29, 2014 7:08 am

sak aspon ma riadny prehlad o raide ked ho ma na pravo aj lavo a verim ze ten recount v strede si tam dal len aby si sa ukazal a nehras takto bezne lebo najdu sa frajeri co to tak maju bohuzial

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sleephealer za Sat Nov 29, 2014 7:44 am

jj, dal jsem ho jen kvuli tomu abych ukazal heal
Sleephealer

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Wesa za Sun Nov 30, 2014 6:51 am

Je to tady víceméně 50:50 - napočítal jsem 3 PRO, 4 PROTI a 4 TEST RAIDY. Asi nejlepší bude když si s námi zajdeš nějaký zkušební raid a uvidíme co v tobě je, předem počítej s příští nedělí od 19:00 (možná 19:30), ale ještě ti dám vědět v týdnu.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: