Problém s TukUI

Goto down

Problém s TukUI

Příspěvek  M4RtH za Sun Mar 17, 2013 3:58 pm

Čau , používám upravený TukUI pack ( na přesný název si už nepamatuju , dával to kdysi někdo na Mystiq Forko ) a mám problém se zobrazováním buffu vedle mapy . Jak je vidět na screenshotu , při větším počtu buffu se mi překrývají s vrchním panelem a celkem mne to štve ( překrývá mi to i např pokusy na Insanitu v ToGC ) . Potřeboval bych jen zmenšit velikost buffu popř je hodit do dvou řádku . Ptal jsem se všude možně a hledal to snad všude možně ale nikde jsem nastavení buffu na tuhle verzi nenašel , proto se ptám Vás , možná to bude i někde vědět .

Pokud mi někdo pomůže , bohatá odměna ho jistě nemine Rolling Eyes

M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Re: Problém s TukUI

Příspěvek  Anonymní za Sun Mar 17, 2013 10:22 pm

Podle skinu to vypadá na ElvUI, zkus ve hře napsat /ec a tam by mělo bejt nastavení... ale nejsem si jistej jestli to funguje už na WotLKu, ElvUI je hodně rozšířený co se nastavení a optimalizace týče až od Cata. V jinym případě by jsi to musel přepsat někde v .lua kódu stim by ti spíš poradil Rippy Smile Případně ještě zkusit kliknout prostředním kolečkem na minimapu a měli by ti vyjet Options

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Froozen za Sun Mar 17, 2013 11:14 pm

Podla mna bude kludne fungovat aj MoveAnything. Nastavenie tvojich buffov ti ostane ale v tomto addone si mozes posunut / zvacsit / (a pre teba potrebne) zmensit cokolvek.
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  M4RtH za Sun Mar 17, 2013 11:36 pm

V lua editorech jsem přepisoval dost věcí ale tu banalitu jako jsou buffy jsem prostě nenastavil Smile

Froo : Moveanything jsem zkoušel , neúspěšné ..

PS Elvi to není určitě tím sem si jistý
M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Sun Mar 17, 2013 11:48 pm

Pokud je to čistě TukUI s nějakym skinem, tak to nastavíš jenom v tom .lua kódu Smile Případně třeba addon SatrinaBuffFrames, kde si buffama a debuffama pak můžeš hrát jak chceš

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: